Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Europejskie gry testowe na słubickim stadionie

Piłkarskie święto z najwyższej półki ponownie zagości w Słubicach. Już w ten weekend na stadionie SOSiR pojawią się uznane marki piłkarskie z całej Europy. Wszystko w ramach turnieju Internationaler LV U11 Słubice. Do grania i kibicowania uczestnikom zaprasza sam Łukasz Fabiański.

internationaler UV11

Za organizacją tej towarzyskiej imprezy stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. W ramach "Europejskich gier testowych" na murawie stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczymy najzdolniejszą piłkarską młodzież z rocznika 2008 z Polski i Europy.

Swój udział zapowiedziały m.in. Hertha Berlin, RB Lipsk, Olympique Kaliningrad, Karpaty Lwów, Austria Wieden i Hamburger SV. A z polskich klubów pojawią się same topowe marki – Legia Warszawa, Pogoń Szczecin czy Śląsk Wrocław. Łącznie w rywalizacji weźmie udział 20 piłkarskich ekip. Honoru gospodarzy bronić będzie UKS Polonia Słubice.

Udanego turnieju wszystkim uczestnikom życzył sam Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski i angielskiego West Ham United. Od pochodzącego ze Słubic piłkarza otrzymaliśmy specjalny filmik, w którym zwraca się do młodych adeptów futbolu. Zachęca także do kibicowania.Turniej odbędzie się w dniach 29-30 września na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Piłkarska rywalizacja będzie toczyć się praktycznie przez cały dzień. Początek już o godz. 8:30. Przewidywane zakończenie około godz. 17.

Dokładny plan gier oraz wyniki można śledzić na stronie www.meinturnierplan.de.
Portal Słubice24 jest patronem medialnym imprezy. Będziemy śledzić turniej z naszym redakcyjnym obiektywem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama