Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Europejskie gry testowe na słubickim stadionie

Piłkarskie święto z najwyższej półki ponownie zagości w Słubicach. Już w ten weekend na stadionie SOSiR pojawią się uznane marki piłkarskie z całej Europy. Wszystko w ramach turnieju Internationaler LV U11 Słubice. Do grania i kibicowania uczestnikom zaprasza sam Łukasz Fabiański.

internationaler UV11

Za organizacją tej towarzyskiej imprezy stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. W ramach "Europejskich gier testowych" na murawie stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczymy najzdolniejszą piłkarską młodzież z rocznika 2008 z Polski i Europy.

Swój udział zapowiedziały m.in. Hertha Berlin, RB Lipsk, Olympique Kaliningrad, Karpaty Lwów, Austria Wieden i Hamburger SV. A z polskich klubów pojawią się same topowe marki – Legia Warszawa, Pogoń Szczecin czy Śląsk Wrocław. Łącznie w rywalizacji weźmie udział 20 piłkarskich ekip. Honoru gospodarzy bronić będzie UKS Polonia Słubice.

Udanego turnieju wszystkim uczestnikom życzył sam Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski i angielskiego West Ham United. Od pochodzącego ze Słubic piłkarza otrzymaliśmy specjalny filmik, w którym zwraca się do młodych adeptów futbolu. Zachęca także do kibicowania.



Turniej odbędzie się w dniach 29-30 września na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Piłkarska rywalizacja będzie toczyć się praktycznie przez cały dzień. Początek już o godz. 8:30. Przewidywane zakończenie około godz. 17.

Dokładny plan gier oraz wyniki można śledzić na stronie www.meinturnierplan.de.
Portal Słubice24 jest patronem medialnym imprezy. Będziemy śledzić turniej z naszym redakcyjnym obiektywem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama