Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Bartosz Zmarzlik wystartuje w kunowickim duathlonie

Rok temu kibicował i wręczał medale, a tym razem postanowił spróbować swoich sił na trasie. Bartosz Zmarzlik, drużynowy i indywidualny medalista żużlowych mistrzostw świata, pojawi się na starcie III Promet Cargo Cross Duathlonu.

Bartosz Zmarzlik

Przygotowania do trzeciej odsłony kunowickiego duathlonu trwają w najlepsze od kilku miesięcy. W międzyczasie poznaliśmy dokładnie trasę, niedawno zaprezentowano okolicznościową koszulkę, a teraz organizatorzy przekazali uczestnikom prawdziwą bombę – gościem specjalnym będzie Bartosz Zmarzlik.

Żużlowiec Stali Gorzów nie będzie sam zmagać się z biegowo-rowerową trasą. Wystartuje razem z czteroosobowym zespołem jako Zmarzlik Team. Co skłoniło go do spróbowania swoich sił w tak nietypowej rywalizacji?

- Rok temu miałem przyjemność wręczać medale uczestnikom tej imprezy i wiecie co? Atmosfera tych zawodów i ich przebieg spodobały mi się tak bardzo, że w tym roku postanowiłem… sam wziąć w nich udział. To impreza naprawdę dla każdego, można do niej podejść zarówno ze sportowym zacięciem, jak i do dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze – podkreśla.

Z udziału tak wyjątkowego zawodnika cieszy się Magdalena Ciszek-Kozłowska, szefowa Promet Cargo z Kunowic, firmy będącej organizatorem duathlonu i jednym ze sponsorów Bartosza Zmarzlika.

- Udział w zawodach dla wielu może być jedyną okazją, aby pościgać się z żużlowymi mistrzami. A jeśli chcecie mieć na to szansę, to zaklepujcie ostatnie wolne miejsca. Niesamowite emocje gwarantowane – zapowiada.

Bartosz Zmarzlik

Wszystko wskazuje więc na to, że Bartosza Zmarzlika i jego team zobaczymy 29 września w Kunowicach. Plany może pokrzyżować jedynie… pogoda, od której bardzo mocno zależny jest żużlowy kalendarz.

- Mocno trzymajmy kciuki, aby deszcz nie pomieszał szyków w zawodach Bartka i nie przesunął żadnych spotkań na termin duathlonu. My wierzymy, że słońce nam sprzyja i że wszystko odbędzie się zgodnie z planem, a wy staniecie ramię w ramię z Bartkiem na starcie – informują organizatorzy.

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w imprezie, mamy dobrą wiadomość. Zapisanych jest nieco ponad 160 uczestników, a limit miejsc wynosi 200 osób. Można więc jeszcze dołączyć.

Zapisy na stronie zapisy.sts-timing.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama