Słubice: 26 maja 2019   |   Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
reklama
reklama

Bartosz Zmarzlik wystartuje w kunowickim duathlonie

Rok temu kibicował i wręczał medale, a tym razem postanowił spróbować swoich sił na trasie. Bartosz Zmarzlik, drużynowy i indywidualny medalista żużlowych mistrzostw świata, pojawi się na starcie III Promet Cargo Cross Duathlonu.

Bartosz Zmarzlik

Przygotowania do trzeciej odsłony kunowickiego duathlonu trwają w najlepsze od kilku miesięcy. W międzyczasie poznaliśmy dokładnie trasę, niedawno zaprezentowano okolicznościową koszulkę, a teraz organizatorzy przekazali uczestnikom prawdziwą bombę – gościem specjalnym będzie Bartosz Zmarzlik.

Żużlowiec Stali Gorzów nie będzie sam zmagać się z biegowo-rowerową trasą. Wystartuje razem z czteroosobowym zespołem jako Zmarzlik Team. Co skłoniło go do spróbowania swoich sił w tak nietypowej rywalizacji?

- Rok temu miałem przyjemność wręczać medale uczestnikom tej imprezy i wiecie co? Atmosfera tych zawodów i ich przebieg spodobały mi się tak bardzo, że w tym roku postanowiłem… sam wziąć w nich udział. To impreza naprawdę dla każdego, można do niej podejść zarówno ze sportowym zacięciem, jak i do dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze – podkreśla.

Z udziału tak wyjątkowego zawodnika cieszy się Magdalena Ciszek-Kozłowska, szefowa Promet Cargo z Kunowic, firmy będącej organizatorem duathlonu i jednym ze sponsorów Bartosza Zmarzlika.

- Udział w zawodach dla wielu może być jedyną okazją, aby pościgać się z żużlowymi mistrzami. A jeśli chcecie mieć na to szansę, to zaklepujcie ostatnie wolne miejsca. Niesamowite emocje gwarantowane – zapowiada.

Bartosz Zmarzlik

Wszystko wskazuje więc na to, że Bartosza Zmarzlika i jego team zobaczymy 29 września w Kunowicach. Plany może pokrzyżować jedynie… pogoda, od której bardzo mocno zależny jest żużlowy kalendarz.

- Mocno trzymajmy kciuki, aby deszcz nie pomieszał szyków w zawodach Bartka i nie przesunął żadnych spotkań na termin duathlonu. My wierzymy, że słońce nam sprzyja i że wszystko odbędzie się zgodnie z planem, a wy staniecie ramię w ramię z Bartkiem na starcie – informują organizatorzy.

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w imprezie, mamy dobrą wiadomość. Zapisanych jest nieco ponad 160 uczestników, a limit miejsc wynosi 200 osób. Można więc jeszcze dołączyć.

Zapisy na stronie zapisy.sts-timing.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama