Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Sportowy Dzień Dziecka na Sosirze

To już dobra, sportowa tradycja – z okazji Dnia Dziecka Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił nasze przedszkolaki na stadion, gdzie czekały na nich różne sportowe przygody. I nie była ważna rywalizacja, ale wspólna zabawa. Bo medale dostali wszyscy mali zawodnicy!

dzien dziecka_sosir

Sport to zdrowie i fajna zabawa – wiedzą to słubickie przedszkolaki, które 5 czerwca „opanowały” stadion. Małych gości zjechało się ponad 250. A pojawili się tu na zaproszenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i LKS Lubusz Słubice. I czekała na nich sportowa przygoda na murawie!

Przedszkolaki z Jarzębinki, Pinokia, Misia Uszatka, Krasnala Hałabały oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach w Kunowicach i Golicach wzięły udział w przygotowanych dla nich zawodach. Na Czekały na nich niełatwe zadania: bieg na 40 m, skok w dal i pokonanie toru przeszkód, podczas którego trzeba było wykazać się szybkością i zwinnością. Zawody poprzedziła oczywiście wspólna rozgrzewka.

- Widać było bardzo duże zaangażowanie zarówno dzieci jak i ich nauczycielek oraz licznie przybyłych rodziców – wyjaśnia R. Tomczak z SOSiR-u. - Tak naprawdę wyniki w tym dniu nie były ważne, chodziło o dobrą, sportową zabawę oraz zapoznanie się z naszym stadionem i konkurencjami lekkoatletycznymi – dodaje. Warto podkreślić, że dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta na słubickim stadionie. A organizatorzy mają nadzieję, że nie ostatnia.

Na zakończenie sportowych zmagań wszyscy otrzymali medale. Potem ustawili się do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. A za jakiś czas okaże się, kto z uczestników połknął sportowego, lekkoatletycznego bakcyla…

Fotki z imprezy można obejrzeć TUTAJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama