Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Słubice24.pl Wiadomości Sport Oni byli najszybsi w ośniańskim triathlonie (wyniki/foto)
reklama
reklama

Oni byli najszybsi w ośniańskim triathlonie (wyniki/foto)

Za nami pierwszy dzień Ośno Triathlon Weekend. Na dobry początek swoje umiejętności sprawdzili uczestnicy 1/8 i 1/4 Ironmana. Znamy już oficjalne wyniki rywalizacji.

triathlon osno_lubuskie_2017_002

Na krótszym dystansie (1/8) najszybszy był Mateusz Derleta ze Szczecina z czasem 1:06:30, a wśród kobiet pochodząca z tego samego miasta Justyna Lesiecka 1:17:14. Z kolei na 1/4 jako pierwszy na mecie zameldował się Roman Nowak z Człuchowa (2:12:30), a w stawce pań bezkonkurencyjna okazała się Izabela Sobańska z Drużbic (2:22:18).

Na pływacko-rowerowo-biegowej trasie aktywni byli także mieszkańcy powiatu słubickiego. Na 1/8 Ironmana najszybszy był Dominik Kossiński (1:16:06 i 13 miejsce), a wśród pań honoru gospodarzy godnie broniła Cecylia Biernacka (1:31:47 i 6 miejsce). Naszym zawodnikom niewiele zabrakło do podium na 1/4 Ironmana. Bartosz Borula był czwarty z czasem 2:19:05, a Justynie Kowalskiej wynik 2:52:50 dał piątą lokatę.

Komplet wyników znajdziecie na stronie sts-timing.pl.

Jutro czeka nas drugi dzień imprezy i rywalizacja w dystansie crosstriathlonu oraz w sztafetach. Kibiców i zawodników zapraszamy do Ośna Lubuskiego nad jezioro Reczynek już od godz. 11.

Pełna relacja z Ośno Triathlon Weekend już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama