Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Sport Wielkie bieganie w Słubicach - test Coopera z nagrodami
reklama
reklama

Wielkie bieganie w Słubicach - test Coopera z nagrodami

Już we wtorek będzie świetna okazja ku temu, aby sprawdzić poziom swojej kondycji. Na słubickim stadionie odbędzie się rodzinny test Coopera. Do wspólnego biegania zapraszają organizatorzy - Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, LKS Lubusz Słubice oraz Słubicka Akademia Biegowa.

Test Coopera

Czym jest test Coopera? To najbardziej popularny i najprostszy test wysiłkowy na świecie. Określa przede wszystkim naszą wydolność i wytrzymałość. Należy biec przez 12 minut i w tym czasie zaliczyć jak największy dystans. Specjalna tabela pozwala odczytać wynik i ocenić poziom kondycji.

Okazję do jej sprawdzenia będą mieli także słubiczanie. 20 czerwca na stadion przy ul. Sportowej organizatorzy zapraszają całe rodziny. Startować mogą i mali i duzi. Mile widziane są nie tylko osoby biegające regularnie, ale również początkujący lub dopiero pragnący rozpocząć przygodę z bieganiem.

Impreza rozpocznie się o godz. 17 od krótkiej rozgrzewki, którą poprowadzi trener Piotr Kiedrowicz, założyciel Słubickiej Akademii Biegowej. Następnie odbędzie się 12-minutowy bieg, a potem odczytanie wyników i określenie poziomu kondycji dla każdego z uczestników.

To jednak nie wszystko. Na osoby biorące udział w teście Coopera czeka smakowity poczęstunek oraz losowanie wartościowych nagród, w tym karnety na zajęcia sportowe pod okiem P. Kiedrowicza.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Wystarczy tylko wcześniej przesłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama