Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Lider pokonany - Polonia coraz mocniejsza (foto)

Po raz kolejny Polonia Słubice pokazała, że nie boi się najmocniejszych w klasie okręgowej. Tym razem na własnym terenie pokonała 2:0 liderującego Orła Międzyrzecz. Spotkanie obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem.

Polonia Słubice

2 zwycięstwa i 1 remis - tak wygląda bilans Polonii w meczach z trzema najlepszymi drużynami w lidze okręgowej. Po wygranej ze Słońskiem i remisie w Przytocznej, 22 kwietnia na stadionie przy ul. Sportowej poloniści zmierzyli się z Orłem Międzyrzecz.

Mecz szybko ułożył się po myśli naszej drużyny. Polonia objęła prowadzenie już w 2 minucie gry, dzięki bramce strzelonej przez Dawida Żurawskiego. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej części meczu goście nie zdążyli jeszcze pomyśleć jak skutecznie odrabiać straty, a już przegrywali 0:2 po trafieniu niezawodnego Dominika Grabowskiego w 46 minucie. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i kolejne 3 punkty powędrowały do Słubic.

Zwycięstwo - dodatkowo przy korzystnym remisie w innych meczach - przybliżyło Polonię do czołówki tabeli klasy okręgowej. Nasza drużyna traci już tylko 6 oczek do samotnie liderującej Warty Słońsk. O pięć punktów więcej ma pokonany w sobotę Orzeł, cztery Zjednoczeni Przytoczna, a dwa Warta Gorzów Wlkp.

Z tą ostatnią drużyną Polonia Słubice zmierzy się na wyjeździe już za tydzień. Mecz odbędzie się 29 kwietnia o godz. 11:00.

Polonia Słubice - Orzeł Międzyrzecz 2:0 (1:0)
  • Bramki: Żurawski (2'), Grabowski (46').
  • Kartki: Guraj (20'), Frąckowiak (45'), Kurkowski (87'), Szafran (90').
  • Skład: Michał Mosica, Radosław Kamiński (Tomasz Frąckowiak 25'), Tomasz Koszela, Daniel Szafran, Rafał Gronostaj, Przemysław Begier, Igor Kurkowski, Tomasz Fedyk, Mariusz Guraj (Dominik Grabowski 46'), Dawid Żurawski, Łukasz Tabaka (Łukasz. Martens 90').
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama