Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Świąteczna piosenka od Grupy Pomagamy (wideo)

Święta tuż tuż. Pochłonięci gorączkowymi przygotowaniami słubiczanie mogą znaleźć chwilę wytchnienia dzięki piosence przygotowanej na ten specjalny czas. To prezent od Grupy Pomagamy dla wszystkich mieszkańców.

Grupa Pomagamy

Na pomysł wspólnego nagrania Grupa Pomagamy wpadła już jakiś czas temu. Słowa napisała Kinga Banaśkiewicz, natomiast o napisanie muzyki poproszono Piotra Tamborskiego, który jak zwykle stanął na wysokości zadania. Tak zrodziła się piosenka „W taki dzień jak dziś”.

Członkowie grupy z entuzjazmem przystąpili do prób. Jako amatorzy niemający doświadczenia w śpiewaniu musieli przede wszystkim przełamać swoje obawy. Również występy publiczne były nie lada wyzwaniem, bowiem piosenka miała swoją premierę podczas Preludium Bożonarodzeniowego przy licznym audytorium.

Okazało się, że śpiewać może każdy i utwór został przyjęty bardzo ciepło przez publiczność zgromadzoną w Collegium Pollonicum w trakcie dwóch kolejnych koncertów. Kolejnym sprawdzianem dla artystów był występ podczas Magicznej Gwiazdki z Grupą Pomagamy na Placu Bohaterów 18 grudnia. W międzyczasie artyści odwiedzili też studio nagrań w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie utwór został zarejestrowany, a teledysk do niego przygotowała telewizja HTS Słubice.

Okazało się, że entuzjazm i dobre chęci sprawiają, że... można wszystko. Piosenka stała się podziękowaniem całej grupy dla wszystkich, którzy wspierają jej działania. Czy słubiczanie polubią tę ciepłą, świąteczną piosenkę? Czy poczują dzięki niej jeszcze mocniej bożonarodzeniową atmosferę? Każdy może przekonać się sam...MUZYKA: Piotr Tamborski
SŁOWA: Kinga Banaśkiewicz
WYSTĄPILI: Grupa Pomagamy, chór "Singing All Together", wokalistki Studio Piosenki SMOK
WIDEO: Horyzont TV Słubice
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama