Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Preludium Bożonarodzeniowe - będzie dodatkowy koncert

Preludium Bożonarodzeniowe wpisało się już na stałe w Aktywny Kalendarz Adwentowy. Jak co roku będzie można wysłuchać artystów związanych ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury. Zaplanowano aż trzy koncerty.

Preludium Bożonarodzeniowe

Preludium Bożonarodzeniowe przygotowywane jest przez szerokie grono artystów działających wokół Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. W tym roku na scenie zobaczymy bez mała 150 osób! Wystąpią znane słubickiej publiczności lokalne zespoły i artyści, wspierani przez muzyków ze Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncert jak co roku składać się będzie ze znanych i mniej popularnych kolęd i piosenek świątecznych.

Preludium Bożonarodzeniowe zdobywa z roku na rok coraz więcej sympatyków. Zainteresowanie tegorocznym przekroczyło wszelkie oczekiwania organizatorów. Pierwotnie zaplanowano dwa koncerty - 17 grudnia (sobota) o godz. 16.00 i 19.00. Wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka. Jednak żadna chętna osoba nie pozostanie z pustymi rękami.

Słubicki SMOK organizuje dodatkowy koncert w niedzielę, 18 grudnia, o godz. 16.00. Darmowe wejściówki na Preludium dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, tj. 12 grudnia od godz. 8.00 w sekretariacie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Uwaga! Każda osoba będzie mogła odebrać maksymalnie 4 bilety.

Termin: 18.12.2016, godz.16.00. Miejsce: aula Collegium Pollonicum.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama