Słubice: 13 listopada 2019   |   Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
reklama
reklama

Co w trawie piszczy? Opowiedzą o tym w Teatrze Śmiechu

Przed nami kolejne ciekawe wydarzenie u naszych niemieckich sąsiadów. Theater des Lachens, czyli Teatr Śmiechu, zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 2+ pt. „Co w trawie piszczy”.

co w_trawie

OPIS

Czerwone w czarne kropki... co to tam spaceruje po liściu? Co pełza pod ziemią? Co fruwa na łące? Co wypuszcza listki z ziemi? Podczas spaceru po malutkim świecie będzie można dokonać wielkich odkryć. Szelesty i dźwięki opowiedzą historię na co dzień „niesłyszalnego” świata. To wzrokowa i dźwiękowa przygoda dla najmłodszych.

Występuje: Irene Winter
Reżyseria: Torsten Gesser
Czas trwania: 30 minut

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

BILETY

Bilety dla widzów z Polski, w cenie 3,60 / 4,80 / 14,40 (bilet rodzinny) euro nabyć można w:
  • Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą (Große Oderstraße 29), od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 i w soboty w godz. 10:00 – 14:00.
  • Biurze Teatru Śmiechu we Frankfurcie nad Odrą (Ziegelstraße 31), od poniedziałku do czwartku w godz. 08:00 – 16:00 i w piątki w godz. 08:00 – 12:00.
GDZIE i KIEDY

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 20 października, o godz. 10:00 w Teatrze Śmiechu (Theater des Lachens) przy Ziegelstraße 31 we Frankfurcie nad Odrą.

ZOBACZ WIĘCEJ

Informacje o wszystkich wydarzeniach dwumiasta Słubice – Frankfurt nad Odrą znaleźć można w papierowym kalendarzu wydarzeń „bezGRANIC” oraz na stronie internetowej: bezgranic.eu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama