Słubice: 21 września 2019   |   Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
reklama
reklama

Słubiczanka nagrodzona za czarno-biały portret

Jesienią pisaliśmy o nagrodzie, którą słubiczanka Anna Gibała-Łazdowska otrzymała w międzynarodowym konkursie fotograficznym „Oczami mamy i taty”. Okazuje, że kolejne jej zdjęcia zyskują uznanie za granicą. Tym razem w konkursie Monochrome Awards.

anna monochrome_th

Monochrome Awards to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze czarno-białe zdjęcia przesyłane przez fotografów z całego świata - zarówno zawodowców jak i amatorów. Fotki są oceniane w 13 kategoriach, takich jak architektura, natura, ludzie czy krajobraz.

W tym roku konkurencja była bardzo duża, nadesłano sporo prac, dlatego tym bardziej cenny jest sukces słubiczanki, która otrzymała wyróżnienie w kategorii portret. W całym konkursie wśród nagrodzonych fotografów było tylko kilka osób z Polski.

Anna Gibała Łazdowska jest dumna ze zdjęcia, które zrobiła jednej ze swojej ulubionych modelek, 14-letniej obecnie Ewie. A ta - jak mówi sama autorka - od dawna inspiruje ją delikatnością oraz unikalną urodą. Ta swoista chemia znalazła swój wyraz w postaci nostalgicznego portretu, który tak bardzo ujął oceniających.

A na jakim sprzęcie powstała wyróżniona fotografia? W wykonaniu nostalgicznego portretu sprawdził się dość wiekowy i w pełni manualny obiektyw Zeiss Biotar 75/1,5.

Wszystkie nagrodzone prace można przeglądać na stronie www.monoawards.com.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama