Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Julia Kamińska zaprasza na „Ostrą jazdę” – mamy dla was bilety (wideo)
reklama
reklama

Julia Kamińska zaprasza na „Ostrą jazdę” – mamy dla was bilety (wideo)

Wielkimi krokami zbliża się termin spektaklu „Ostra jazda”. 18 lutego na deskach Collegium Polonicum zobaczymy aktorów Teatru Komedia. Do obejrzenia tej zabawnej historii zachęca sama Julia Kamińska, a my mamy dla was aż cztery zaproszenia.

ostra jazda


O wizycie Teatru Komedia w Słubiach szerzej pisaliśmy na początku lutego. Przypomnijmy, w nietypowej komedii o tym jak nakręcić film… erotyczny grają: Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski i Julia Kamińska. Ta ostatnia nagrała dla nas krótki filmik, w którym zaprasza mieszkańców Słubic do przyjścia na spektakl.

Czy warto? Historia zapowiada się intrygująco. Bohaterowie, którzy z dnia na dzień tracą pracę, postanawiają wziąć sprawę we własne ręce i nakręcić rzeczony film. Nie jest to jednak takie łatwe, a ich przedsięwzięcie szybko wymyka się spod kontroli niosąc przy okazji mnóstw zabawnych i zaskakujących sytuacji.Bilety w cenie 80 zł są jeszcze do nabycia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury oraz na stronie: www.kupbilecik.pl. Zostało ostatnich kilkanaście sztuk.

Mamy je także dla naszych czytelników. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? Zapraszamy do konkursu na naszym profilu na Facebooku. KLIKNIJ

Spektakl odbędzie się 18 lutego o godzinie 16:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama