Słubice: 22 maja 2019   |   Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
reklama
reklama

Kazik i Kwartet ProForma wystąpią w Słubicach

Już wiadomo, że w kwietniu w Collegium Polonicum wystąpią Kazik oraz Kwartet ProForma. Jeszcze nie znamy szczegółów koncertu, ale wielbiciele klimatów „Taty Kazika” już mogą rezerwować termin w kalendarzu.

kazik plakat

Kazika Staszewskiego nie trzeba specjalnie przedstawiać. To muzyk mający co najmniej kilka artystycznych wcieleń, znany z działalności solowej, Kultu, Kazika a żywo...

W bogatym dorobku płytowym ma też dwa albumy Kultu poświęconych w całości twórczości Stanisława Staszewskiego, swojego ojca. Jego piosenki grał również Kwartet ProForma (jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a być może na świecie). W 2012 roku zaśpiewali je razem na koncercie, a w 2015 ukazał się dwupłytowy albumu "Wiwisekcja", który jest zapisem jednego ze wspólnych koncertów - uzupełnionym o kilka późniejszych nagrań studyjnych.

W zeszłym roku Kazik razem z Kwartetem ProForma wydali kolejną płytę z odnalezionymi po latach, niepublikowanymi wierszami S. Staszewskiego pt. „Tata Kazika kontra Hedora”.

Jednego z utworów – „Ta droga była daleka” można posłuchać tu:Organizatorem koncertu jest Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Występ będzie jednym z elementów szerszej trasy koncertowej, która rozpocznie się 1 lutego w Tychach a zakończy 24 kwietnia w Grzowie. Jeśli chodzi o koncert w Słubicach, to nie znamy jeszcze wielu szczegółów, np. cen biletów, ale będziemy o wszystkim informować na bieżąco.

Termin: 20.04.2018, godz. 19. Miejsce: Aula Collegium Polonicum.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama