Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Tak bawiliście się na Dniu Dziecka (foto)

Za nami Dzień Dziecka zorganizowany wspólnie przez Słubice i Frankfurt. 1 czerwca na placu Bohaterów było radośnie, kolorowo i wesoło. Dopisała frekwencja, a na małych i dużych gości czekała moc atrakcji - kulinarnych, artystycznych i zręcznościowych.

Dzień dziecka

Wszystko rozpoczęło się równo o godzinie 15. Scenę przygotowaną przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury szybko "opanowały" dzieci i młodzież. Po kolei prezentowały się rozmaite zespoły taneczne i grupy artystyczne wzbudzając aplauz licznie zgromadzonej publiczności.

Wokół sceny też wiele się działo. Łasuchy mogły skosztowac lodów, gofrów czy tak uwielbianej przez dzieci waty cukrowej. Wielu chętnych ustawiało się w kolejce do skakania na trampolinie, a niesłabnąca popularnością cieszyły się oczywiście dmuchańce. Starsi chętnie korzystali z grilla.

W zacienionych parkowych skwerach atmosfera była iście piknikowa. Wiele rodzin relaksowało się na rozłożonych kocach, a ich pociechy mogły do woli korzystać z udziału w rozmaitych zręcznościowych konkurencjach przygotowanych przez centrum Uśmiechnięta Planeta oraz Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Na chętnych czekały wyścigi w workach, kręgle, tory przeszkód, planszówki giganty i rzucanka. Animatorzy zaprosili też najmłodszych do malowania buziek i puszczania wielkich baniek mydlanych. Swój sprzęt i bojowe możliwości prezentowali strażacy i ratownicy wodni, a wolonatariusze Grupy Pomagamy przygotowali dzieciom artystyczne warsztaty.

Na placu Bohaterów pojawili się także piraci, którzy wciągnęli uczestników festynu do wspólnej zabawy w szukanie skarbu. Było też coś dla amatorów dobrego jedzenia - pokazy kulinarne zakończone degustacją. Zwieńczeniem imprezy był muzyczny koncert w wykonaniu gwiazdy telewizyjnego show The Voice of Poland Adama Stachowiaka.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama