Słubice: 22 kwietnia 2018   |   Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
reklama
reklama

Kolejne kursy na Uniwersytecie Otwartym

Collegium Polonicum zaprasza na nowe kursy w ramach Uniwersytetu Otwartego organizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oferta dotyczy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat. Na jakie kursy można się zapisać?Poprzednio w Słubicach dostępne były kursy języka angielskiego i niemieckiego. Obecnie trwają zapisy na kurs języka niemieckiego w biurze „Deutsch im Büro”, wymagający od uczestników znajomości tegoż na poziomie B1. Kolejne kursy to „Podstawy ekologii i ochrony środowiska” oraz „Toksykologia środowiska”.

Na Uniwersytecie Otwartym nie ma znaczenia dotychczasowy poziom edukacji. Jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest ukończone 16 lat. Kursy prowadzone są przez wykładowców uniwersyteckich, a zajęcia odbywają się w salach wykładowych i laboratoriach Collegium Polonicum.

- Dzięki kursom można zdobyć nową wiedzę i umiejętności, rozwinąć zainteresowania i podnieść kompetencje zawodowe - zachęcaja organizatorzy.

Kursy na Uniwersytecie Otwartym trwają trzy trymestry. Udział w zajęciach jest odpłatny (cena od 160zł). Na zakończenie kursu słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo. Można również przystąpić do dobrowolnego egzaminu i po jego zdaniu otrzymać świadectwo.

Zapisy trwają do 20 lutego. Szczegółowe informacje o kursach dostępnych w Collegium Pollonicum i pozostałych organizowanych przez poznański UAM dostępne są na stronie uo.amu.edu.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama