Słubice: 20 czerwca 2018   |   Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
reklama
reklama

Wiemy kto przejdzie "Metamorfozę z Naturhouse"

30 grudnia poznaliśmy nazwisko osoby, która weźmie udział w akcji "Metamorfoza z Naturhouse". To Magdalena Rasińska ze Słubic, która przez kilka najbliższych miesięcy przejdzie prawdziwą przemianę pod okiem fachowców od zdrowego stylu życia.

magdalena rasinska

Nasza bohaterka ma 31 lat, dwójkę dzieci i kochającego męża. Kiedyś aktywnie uprawiała sport. Już kilka razy próbowała zrzucić zbędne kilogramy, ale to jej się nie udawało. Jak sama podkreśla, jest teraz w przełomowym momencie swojego życia i ma w sobie wiele determinacji, aby wprowadzić zmiany na lepsze.

Przez killa najbliższych miesięcy będzie przechodzić matemorfozę pod okiem ekspertów od dietetyki, sportu, estetyki i urody. Na portalu Słubice24 i antenie telewizji HTS będziemy na bieżąco relacjonować jej przemianę i dopingować do wytrwałości.

Łącznie do udziału w programie 'Metamorfoza z Naturhouse" wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń, historia każdej z przesłanych kandydatur była ciekawa i wyjątkowa, a wybór jednej osoby niezwykle trudny.

- Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, pamiętajcie, że fakt, że chcieliście wziąć udział w naszej metamorfozie świadczy o tym, że chcecie coś zmienić w swoim życiu, walczcie więc! Panią Magdę poznacie bliżej w ciągu kilku najbliższych dni, natomiast aż do wiosny będziecie mogli śledzić jej przemianę - poinformowała Agata Piekarska z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Słubicach, organizatora akcji.

Wkrótce pierwsze relacje z metamorfozy, bądźcie z nami na bieżąco.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama