Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Wiemy kto przejdzie "Metamorfozę z Naturhouse"

30 grudnia poznaliśmy nazwisko osoby, która weźmie udział w akcji "Metamorfoza z Naturhouse". To Magdalena Rasińska ze Słubic, która przez kilka najbliższych miesięcy przejdzie prawdziwą przemianę pod okiem fachowców od zdrowego stylu życia.

magdalena rasinska

Nasza bohaterka ma 31 lat, dwójkę dzieci i kochającego męża. Kiedyś aktywnie uprawiała sport. Już kilka razy próbowała zrzucić zbędne kilogramy, ale to jej się nie udawało. Jak sama podkreśla, jest teraz w przełomowym momencie swojego życia i ma w sobie wiele determinacji, aby wprowadzić zmiany na lepsze.

Przez killa najbliższych miesięcy będzie przechodzić matemorfozę pod okiem ekspertów od dietetyki, sportu, estetyki i urody. Na portalu Słubice24 i antenie telewizji HTS będziemy na bieżąco relacjonować jej przemianę i dopingować do wytrwałości.

Łącznie do udziału w programie 'Metamorfoza z Naturhouse" wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń, historia każdej z przesłanych kandydatur była ciekawa i wyjątkowa, a wybór jednej osoby niezwykle trudny.

- Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, pamiętajcie, że fakt, że chcieliście wziąć udział w naszej metamorfozie świadczy o tym, że chcecie coś zmienić w swoim życiu, walczcie więc! Panią Magdę poznacie bliżej w ciągu kilku najbliższych dni, natomiast aż do wiosny będziecie mogli śledzić jej przemianę - poinformowała Agata Piekarska z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Słubicach, organizatora akcji.

Wkrótce pierwsze relacje z metamorfozy, bądźcie z nami na bieżąco.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama