Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Zdrowe! postanowienia noworoczne

Gratka dla osób dbających o zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie. Rozpocznij Nowy Rok z cateringiem dietetycznym Zdrowe! To nowość na rynku usług dietetycznych jakiej w naszym regionie jeszcze nie było.

zdrowe catering_nbaner

Nowy rok skłania do refleksji nad sobą i swoją codziennością. Zamykamy stary podsumowaniem naszych działań, często obiecując sobie, że kolejny będzie lepszy. Badania jednak pokazują, że tylko kilka procent osób dotrzymuje swoich obietnic. Co w takim razie przeszkadza w realizacji postanowień? Najczęściej brak wolnego czasu!

Rozpocznij nowy rok z cateringiem dietetycznym Zdrowe!

Przygotujemy dla Ciebie pięć posiłków dziennie, zapakujemy i przywieziemy je do Twojego domu, a Ty wreszcie uwolnisz swój czas i wykorzystasz go na realizacje postanowień noworocznych. Brzmi dobrze? Gwarantujemy, że tak będzie! Smacznie, świeżo i zdrowo.

Czym wyróżniamy się od innych?

To proste, od dziewięciu lat zajmujemy się żywieniem i sportem. Jesteśmy dietetykami, trenerami i bardzo dobrze wiemy jak powinno wyglądać codzienne menu. Pomagamy dobierać opcje dla każdego, umożliwiamy konsultacje dietetyczne i trenerskie. Z nami możesz zacząć odżywiać się zdrowo z pomocą dietetyka oraz przygotować się do zawodów lub odbyć treningi z fachowcami w Twoim mieście.

Organizujemy wyjazdy fitness, warsztaty kulinarne oraz konferencje żywieniowe. Zdrowe żywienie i aktywność to nasza szczera pasja i filozofia, która na sprowadzi i właśnie tym chcemy się z Tobą dzielić.Poznaj nas!

Odwiedź naszą stronę www.zdrowe.co lub wejdź na nasz profil na Facebooku.
Możesz też zadzwonić: +48 606 625 901. Do zobaczenia - zespół Zdrowe!

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama