Słubice: 21 listopada 2017   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Zdrowe! postanowienia noworoczne

Gratka dla osób dbających o zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie. Rozpocznij Nowy Rok z cateringiem dietetycznym Zdrowe! To nowość na rynku usług dietetycznych jakiej w naszym regionie jeszcze nie było.

zdrowe catering_nbaner

Nowy rok skłania do refleksji nad sobą i swoją codziennością. Zamykamy stary podsumowaniem naszych działań, często obiecując sobie, że kolejny będzie lepszy. Badania jednak pokazują, że tylko kilka procent osób dotrzymuje swoich obietnic. Co w takim razie przeszkadza w realizacji postanowień? Najczęściej brak wolnego czasu!

Rozpocznij nowy rok z cateringiem dietetycznym Zdrowe!

Przygotujemy dla Ciebie pięć posiłków dziennie, zapakujemy i przywieziemy je do Twojego domu, a Ty wreszcie uwolnisz swój czas i wykorzystasz go na realizacje postanowień noworocznych. Brzmi dobrze? Gwarantujemy, że tak będzie! Smacznie, świeżo i zdrowo.

Czym wyróżniamy się od innych?

To proste, od dziewięciu lat zajmujemy się żywieniem i sportem. Jesteśmy dietetykami, trenerami i bardzo dobrze wiemy jak powinno wyglądać codzienne menu. Pomagamy dobierać opcje dla każdego, umożliwiamy konsultacje dietetyczne i trenerskie. Z nami możesz zacząć odżywiać się zdrowo z pomocą dietetyka oraz przygotować się do zawodów lub odbyć treningi z fachowcami w Twoim mieście.

Organizujemy wyjazdy fitness, warsztaty kulinarne oraz konferencje żywieniowe. Zdrowe żywienie i aktywność to nasza szczera pasja i filozofia, która na sprowadzi i właśnie tym chcemy się z Tobą dzielić.Poznaj nas!

Odwiedź naszą stronę www.zdrowe.co lub wejdź na nasz profil na Facebooku.
Możesz też zadzwonić: +48 606 625 901. Do zobaczenia - zespół Zdrowe!

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama