Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Uniwersytet Otwarty zawitał do Słubic

Collegium Polonicum zaprasza na zajęcia w ramach Uniwersytetu Otwartego organizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zapisać może się każdy, kto ukończył 16 lat. W Słubicach dostępne są kursy językowe, na które trwają już zapisy.Uniwersytet Otwarty jest miejscem edukacji dostępnym dla wszystkich. Nie ma znaczenia poziom dotychczasowego wykształcenia, wystarczy jedynie mieć ukończone 16 lat. Organizatorzy proponują naukę na poziomie uniwersyteckim w wygodnej formie cyklicznych spotkań.

W Słubicach zaplanowano naukę języka angielskiego (poziomy B1 i B2) oraz języka niemieckiego (gramatyka na poziomie średniozaawansowanym). Zajęcia będą odbywać się w salach wykładowych i laboratoriach Collegium Polonicum. Dzięki kursom każdy może zdobyć nową wiedzę i umiejętności, rozwinąć zainteresowania i podnieść kompetencje zawodowe.

Kursy na Uniwersytecie Otwartym trwają trzy trymestry. Udział w zajęciach jest odpłatny (cena od 160zł). Na zakończenie kursu słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo. Można również przystąpić do dobrowolnego egzaminu i po jego zdaniu otrzymać świadectwo.

Zapisy trwają do 24 grudnia. Szczegółowe informacje o kursach dostępnych w Collegium Pollonicum i pozostałych organizowanych przez poznański UAM dostępne są na stronie uo.amu.edu.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama