Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Debata Parlamentu Europejskiego - Polsko-Niemieckie Forum Obywateli we Frankfurcie nad Odrą
reklama
reklama

Debata Parlamentu Europejskiego - Polsko-Niemieckie Forum Obywateli we Frankfurcie nad Odrą

Biura Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Niemczech i Polsce zapraszają na debatę w ramach Polsko-Niemieckiego Forum Obywateli z udziałem posłów do Parlamentu Europejskiego z obu krajów, która odbędzie się 18 listopada we Frankfurcie nad Odrą.

plakat debata

Jaki jest wpływ polityki europejskiej na obszar graniczny taki jak Euroregion Pro Europa Viadrina? W jaki sposób powinna i nie powinna działać Unia Europejska? Jakie znaczenie ma solidarność państw członkowskich?

Forum jest organizowane, aby umożliwić obywatelom rozmowę z posłami do Parlamentu Europejskiego na te i inne tematy związane z Unią Europejską.

Posłowie do Parlamentu Europejskiego: Czesław Hoc (PiS), Bogusław Liberadzki (SLD), Dariusz Rosati (PO), jak również Michael Cramer (Bundnis 90/Die Grünen), Sylvia-Yvonne Kaufmann (SPD) oraz Joachim Zeller (CDU), odpowiedzą na pytania od publiczności.

Moderatorem debaty będzie Tomasz Lejman, dziennikarz telewizyjny i radiowy.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Polsko-Niemieckim (Dom Bolfrasa, Sala Hanzeatycka), Große Oderstraße 29. Początek o godz. 11:00. Po dyskusji organizatorzy zapraszają na poczęstunek.

Debata odbędzie się w języku polskim i niemieckim z tłumaczeniem symultanicznym. Debata będzie również fotografowana i filmowana, a powstałe materiały mogą być wykorzystane w internecie oraz mediach społecznościowych.

Rejestracja udziału w debacie:
  • email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • telefon: +48 22 595 24 76
  • formularz online
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama