Słubice: 16 grudnia 2017   |   Imieniny: Albina, Zdzisław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Debata Parlamentu Europejskiego - Polsko-Niemieckie Forum Obywateli we Frankfurcie nad Odrą
reklama
reklama

Debata Parlamentu Europejskiego - Polsko-Niemieckie Forum Obywateli we Frankfurcie nad Odrą

Biura Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Niemczech i Polsce zapraszają na debatę w ramach Polsko-Niemieckiego Forum Obywateli z udziałem posłów do Parlamentu Europejskiego z obu krajów, która odbędzie się 18 listopada we Frankfurcie nad Odrą.

plakat debata

Jaki jest wpływ polityki europejskiej na obszar graniczny taki jak Euroregion Pro Europa Viadrina? W jaki sposób powinna i nie powinna działać Unia Europejska? Jakie znaczenie ma solidarność państw członkowskich?

Forum jest organizowane, aby umożliwić obywatelom rozmowę z posłami do Parlamentu Europejskiego na te i inne tematy związane z Unią Europejską.

Posłowie do Parlamentu Europejskiego: Czesław Hoc (PiS), Bogusław Liberadzki (SLD), Dariusz Rosati (PO), jak również Michael Cramer (Bundnis 90/Die Grünen), Sylvia-Yvonne Kaufmann (SPD) oraz Joachim Zeller (CDU), odpowiedzą na pytania od publiczności.

Moderatorem debaty będzie Tomasz Lejman, dziennikarz telewizyjny i radiowy.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Polsko-Niemieckim (Dom Bolfrasa, Sala Hanzeatycka), Große Oderstraße 29. Początek o godz. 11:00. Po dyskusji organizatorzy zapraszają na poczęstunek.

Debata odbędzie się w języku polskim i niemieckim z tłumaczeniem symultanicznym. Debata będzie również fotografowana i filmowana, a powstałe materiały mogą być wykorzystane w internecie oraz mediach społecznościowych.

Rejestracja udziału w debacie:
  • email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • telefon: +48 22 595 24 76
  • formularz online
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama