Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
reklama
reklama

Warsztaty podwórkowe dla najmłodszych

Były Golice, teraz czas na Słubice, Kunowice i Świecko. Na terenie naszej gminy ruszył cykl warsztatów podwórkowych. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, które wakacje spędzają w domu. Co ciekawego czego na najmłodszych?

warsztaty podworkowe

„Warsztaty podwórkowe” to cykl bezpłatnych zajęć, gdzie zabawa połączona jest z aktywnościami artystycznymi i edukacyjnymi. O wszystko dbają animatorzy ze Stowarzyszenia po PROstu. To właśnie ta organizacja, wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słubicach, jest organizatorem przedsięwzięcia.

- Chcemy pokazać jak wspaniale można bawić się na podwórku w gronie kolegów i koleżanek. Pokazujemy jak wiele jest możliwości spędzania czasu na podwórkach, ile gier i zabaw – podkreślają pomysłodawcy. W realizacji projektu pomogło im dofinansowanie, które uzyskali z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze.

warsztaty podworkowe2

Dzięki wsparciu można było zaplanować zajęcia aż w kilku miejscowościach naszej gminy. 17 lipca miało miejsce pierwsze z nich, w Golicach. Kolejne odbędą się w Słubicach, Kunowicach i Świecku. Poniżej szczegółowy harmonogram.

Harmonogram warsztatów:
  • 26 lipca (10.00-13.00), podwórko przy ul. Konstytucji 3 Maja
  • 29 lipca (11.00-14.00), świetlica wiejska w Kunowicach
  • 2 sierpnia (11.00-14.00), świetlica wiejska w Świecku
  • 7 września (10.00-13.00), przed siedzibą stowarzyszenia po PROstu, ul. Kilińskiego
W zajęciach może wziąć udział każdy, udział jest bezpłatny. – Zapraszamy wszystkie dzieci mieszkające w okolicy – zachęcają organizatorzy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama