Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Opowiedzą organizacjom jak zdobyć pieniądze

Sektor 3 Słubice nie zwalnia tempa – trzeci raz w tym roku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie. Znowu będzie o pieniądzach! A dokładniej – o trwających dwóch konkursach, w których można je zdobyć.

euro
 
Pierwszy konkurs to Działaj Lokalnie, którym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą starać się o dotacje do 6 tys. zł. – Jest to jeden z najprostszych konkursów, wniosek nie powinien sprawić problemów nawet tym, którzy nigdy wcześniej nie starali się o środki. Najważniejszy jest pomysł, który zaktywizuje ludzi – mówi Marta Stachowska, koordynatorka ośrodka DL, który prowadzi Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Drugi konkurs to Startuj w FIO – nowy początek. Obejmuje zasięgiem województwo lubuskie. Przeznaczony jest dla młodych organizacji z niewielkim budżetem (zarejestrowanych nie później niż 30 miesięcy w momencie składania wniosku o przychodach za poprzedni rok do 25 tys. zł), grup nieformalnych i samopomocowych. Organizacje mogą starać się o 4 tys. zł, a grupy – do 3 tys. zł.

Jakie są zasady obu konkursów? Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek? Tego będzie można dowiedzieć się podczas kolejnego szkolenia w Sektorze 3 Słubice. Wstęp jest wolny.

Zgłoszenia: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 61 82 96 878, 884 309 488.

Termin: 23 maja 2019, godz. 17. Miejsce: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, budynek biblioteki CP, ul. T. Kościuszki 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama