Słubice: 12 listopada 2019   |   Imieniny: Renata, Witold, Konrad
reklama
reklama

Przedszkole Miś Uszatek ma już pół wieku!

W tym roku słubickie przedszkole „Miś Uszatek” obchodzi 50 urodziny! Z okazji tego jubileuszu organizuje wiele różnych wydarzeń, w tym „Urodzinowy Piknik Rodzinny z Misiem Uszatkiem”. Zaprasza na niego wszystkich swoich absolwentów!

Miś Uszatek
Dyrekcja i przedszkolaki zapraszają na jubileusz

Przedszkole nr 3 z okazji 50 urodzin zaplanowało kilka wydarzeń. Obchodu jubileuszu rozpoczną się 26 maja mszą św. w kościele NMP o godz. 11. Kolejnego dnia o 9.30 przedszkole odwiedzi… Miś Uszatek we własnej osobie, który zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy. 28 maja o 10.30 zaplanowano urodziny patrona przedszkola, a 29 maja o 9.30 prywatkę. Dwa dni później o godz. 10 przedszkole odwiedzą przyjaciele popularnego misia.

Natomiast 30 maja odbędzie się Urodzinowy Piknik Rodzinny z Misiem Uszatkiem. Dyrektor, rada pedagogiczna, pracownicy i przedszkolaki tego dnia zapraszają w swoje progi wszystkich absolwentów przedszkola.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.30. W programie znalazły się występy sceniczne, zabawy z animatorami i zwiedzanie przedszkola. Oczywiście, nie zabraknie słodkiego poczęstunku. Będzie także możliwość zajrzenia do przedszkolnych kronik i cofnięcia się pamięcią do lat dzieciństwa. Zdjęcia przywołają zapewne wiele wspomnień…

Na imprezie będziemy również i my z redakcyjnym obiektywem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama