Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Ruszyła Akademia Nauki i Rozrywki - można dołączyć
reklama
reklama

Ruszyła Akademia Nauki i Rozrywki - można dołączyć

Od stycznia w Stowarzyszeniu Po PROstu ruszyła kolejna edycja Akademii Nauki i Rozrywki dla dzieci. Na maluchy czekają warsztaty twórczego rozwoju, a nieco starsi mogą w stowarzyszeniu rozwijać swoje pasje podczas warsztatów artystycznych.

akademia nauki

Warsztaty twórczego rozwoju są kierowane do maluszków już od 9 miesiąca życia (oczywiście biorą w nich udział razem z opiekunami). Są prowadzone w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Gardnera – stymulowany jest rozwój rożnych rodzajów inteligencji: matematyczno-logicznej, ruchowej, interpersonalnej, refleksyjnej, przyrodniczej, muzycznej.

Dlatego na zajęciach wiele się dzieje! Dzieci śpiewają, tańczą, rysują, malują, dekorują, uczą się jak używać nożyczek i kleju. Segregują, dopasowują, stają się konstruktorami, przyrodnikami i kucharzami. Coś ciekawego znajdzie się również dla kilkuletnich przedszkolaków.

A dla zupełnie starszych dzieci stowarzyszenie ma propozycję zajęć artystycznych, podczas których będą mogli rozwijać swoje pasje i solidnie ćwiczyć wyobraźnię. Szczegółowe informacje na temat rodzaju i terminu warsztatów znajdują się w załączonym informatorze.

Akademia Nauki i Rozrywki – pobierz informator

Zapisy w biurze stowarzyszenia przy ul. Sienkiewicza 1 w Słubicach: poniedzialki, środy i czwartki 9-15, wtorki 9-15 i 17-19 lub pod numerem telefonu: 530 002 016.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama