Słubice: 14 listopada 2019   |   Imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
reklama
reklama

Ruszyła Akademia Nauki i Rozrywki - można dołączyć

Od stycznia w Stowarzyszeniu Po PROstu ruszyła kolejna edycja Akademii Nauki i Rozrywki dla dzieci. Na maluchy czekają warsztaty twórczego rozwoju, a nieco starsi mogą w stowarzyszeniu rozwijać swoje pasje podczas warsztatów artystycznych.

akademia nauki

Warsztaty twórczego rozwoju są kierowane do maluszków już od 9 miesiąca życia (oczywiście biorą w nich udział razem z opiekunami). Są prowadzone w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Gardnera – stymulowany jest rozwój rożnych rodzajów inteligencji: matematyczno-logicznej, ruchowej, interpersonalnej, refleksyjnej, przyrodniczej, muzycznej.

Dlatego na zajęciach wiele się dzieje! Dzieci śpiewają, tańczą, rysują, malują, dekorują, uczą się jak używać nożyczek i kleju. Segregują, dopasowują, stają się konstruktorami, przyrodnikami i kucharzami. Coś ciekawego znajdzie się również dla kilkuletnich przedszkolaków.

A dla zupełnie starszych dzieci stowarzyszenie ma propozycję zajęć artystycznych, podczas których będą mogli rozwijać swoje pasje i solidnie ćwiczyć wyobraźnię. Szczegółowe informacje na temat rodzaju i terminu warsztatów znajdują się w załączonym informatorze.

Akademia Nauki i Rozrywki – pobierz informator

Zapisy w biurze stowarzyszenia przy ul. Sienkiewicza 1 w Słubicach: poniedzialki, środy i czwartki 9-15, wtorki 9-15 i 17-19 lub pod numerem telefonu: 530 002 016.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama