Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Zmiana rozkładu jazdy. Zniknie kurs do Kunowic
reklama
reklama

Zmiana rozkładu jazdy. Zniknie kurs do Kunowic

Uwaga podróżni! Z początkiem nowego roku zmienia się rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Będą dwie nowe linie, ale zniknie za to kurs do Kunowic. Sprawdźcie, gdzie i jak będzie można dojechać od 2 stycznia.

da 009

Firma Transhand, która obsługuje linie komunikacji miejskiej, wprowadza nowy rozkład jazdy. Jedną z ważniejszych zmian jest usunięcie przystanku w Kunowicach. Pojawią się za to dwie nowe linie, którymi będzie można dojechać m.in. na terminal. Oprócz tego zmienią się godziny kursowania dotychczasowych linii.

Zanim wyjdziecie na przystanek po 2 stycznia, warto sprawdzić nowy rozkład jazdy. Szczegóły poniżej (kliknij w wybraną linię, aby pobrać rozkład jazdy).
W Urzędzie Miejskim w Słubicach zapytaliśmy o powód zamknięcia linii do Kunowic. - Była nierentowna i jeździło nią niewiele osób – wyjaśnia Barbara Banaśkiewicz, naczelnik Wydziału Administracyjnego. – W zamian za to uruchomiliśmy linie na terminal, z których wg naszych szacunków będzie korzystać znacznie więcej osób dojeżdżających tam do pracy – dodaje.

Ceny biletów pozostały bez zmian. Szczegóły w poniższym załączniku.

CENNIK BILETÓW
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama