Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Artystyczne graffiti sposobem na upiększenie miasta? Zobacz propozycje młodych słubiczan
reklama
reklama

Artystyczne graffiti sposobem na upiększenie miasta? Zobacz propozycje młodych słubiczan

Czy Słubice są ładnym miastem? Na przestrzeni ostatnich miesięcy temat ten był przedmiotem wielu dyskusji, także podczas kampanii wyborczej. Grupa młodych ludzi wyszła z pomysłem, aby w wybranych lokalizacjach szpetne ściany zamienić w imponujące murale. Mamy przykładowe wizualizacje.

mural slubice

Wspomniani artyści to Mateusz Dobs i Paweł Sterenczak. Są młodzi, zdolni i ambitni. Na pomysł wykorzystania ich talentu wpadł Robert Kubica, jeden z członków grupy Nowe Słubice. Zaproponował, aby ich prace pokryły ściany wybranych budynków na terenie naszego miasta. I przygotował wizualizacje, które mamy przyjemność zaprezentować.

Zdjęcia oraz szczegóły tego pomysłu znajdziecie w felietonie autorstwa Roberta Kubicy, który został opublikowany w ramach cyklu „Mój punk widzenia”.

Zapraszamy do lektury – KLIKNIJ.

Przy okazji zachęcamy także do udziału w sondzie na naszej stronie internetowej. Pytamy w niej czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenia miasta.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama