Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Debata kandydatów na burmistrza Słubic

Zbliża się powoli termin wyborów samorządowych. To najwyższy czas, aby dokładnie przepytać kandydatów na burmistrza Słubic, w jaki sposób zamierzają sprawować tę funkcję. Dobrą okazją ku temu będzie debata telewizyjna, która odbędzie się 15 października.

kandydaci

Debatę organizują wspólnie telewizja HTS Słubice, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, Collegium Polonicum oraz portal Słubice24.

Jak będzie wyglądać spotkanie z kandydatami?

Szczegóły zostały ustalone w porozumienie ze wszystkimi sztabami wyborczymi. Rozlosowano też kolejność wypowiedzi. Kandydaci będą odpowiadać na przygotowane przez organizatorów pytania z różnych dziedzin, będzie także część poświęcona na pytania zadane przez samych mieszkańców. Na koniec uczestnicy debaty otrzymają czas na wydanie własnych oświadczeń.

Debatę poprowadzą pracownicy naukowi poznańskiego uniwersytetu: prof. UAM dr hab. Magdalena Musiał-Karg oraz dr Artur Kopka. Za koordynację pytań do kandydatów odpowiada prof. UAM dr hab. Elżbieta Lesiewicz.

Jak oglądać debatę?

Transmisja na żywo odbędzie się 15 października o godz. 18:00. Przekaz telewizyjny będzie można oglądać na kanale 140 w sieci kablowej Vectra oraz za pośrednictwem Facebooka (udostępnimy wkrótce odpowiednie linki).

Zapytaj kandydata

Wciąż można przekazywać pytania do kandydatów. Jeśli macie swoje propozycje, wysyłajcie je na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama