Słubice: 15 października 2018   |   Imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
reklama
reklama

Debata kandydatów na burmistrza Słubic

Zbliża się powoli termin wyborów samorządowych. To najwyższy czas, aby dokładnie przepytać kandydatów na burmistrza Słubic, w jaki sposób zamierzają sprawować tę funkcję. Dobrą okazją ku temu będzie debata telewizyjna, która odbędzie się 15 października.

kandydaci

Debatę organizują wspólnie telewizja HTS Słubice, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, Collegium Polonicum oraz portal Słubice24.

Jak będzie wyglądać spotkanie z kandydatami?

Szczegóły zostały ustalone w porozumienie ze wszystkimi sztabami wyborczymi. Rozlosowano też kolejność wypowiedzi. Kandydaci będą odpowiadać na przygotowane przez organizatorów pytania z różnych dziedzin, będzie także część poświęcona na pytania zadane przez samych mieszkańców. Na koniec uczestnicy debaty otrzymają czas na wydanie własnych oświadczeń.

Debatę poprowadzą pracownicy naukowi poznańskiego uniwersytetu: prof. UAM dr hab. Magdalena Musiał-Karg oraz dr Artur Kopka. Za koordynację pytań do kandydatów odpowiada prof. UAM dr hab. Elżbieta Lesiewicz.

Jak oglądać debatę?

Transmisja na żywo odbędzie się 15 października o godz. 18:00. Przekaz telewizyjny będzie można oglądać na kanale 140 w sieci kablowej Vectra oraz za pośrednictwem Facebooka (udostępnimy wkrótce odpowiednie linki).

Zapytaj kandydata

Wciąż można przekazywać pytania do kandydatów. Jeśli macie swoje propozycje, wysyłajcie je na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama