Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Dachował po zahaczeniu lusterkiem

Na drodze między Kowalowem a Starkowem doszło do wypadku. Zaczęło się niewinnie, kobieta była zmęczona, niechcący zjechała na przeciwległy pas. I otarła się lusterkiem o drugie auto… Ale niestety, skończyło się jeszcze gorzej.

droga asfalt

28-letnia kobieta była sprawczynią wypadku, który zdarzył się 11 października ok. godz. 8 rano na drodze między Kowalowem a Starkowem. Zjechała na przeciwległy pas i otarła się lusterkiem o Opla, którego prowadził 54-mężczyzna, notabene policjant (ale po slużbie). Ten szybko odbił, chcąc uniknąć zderzenia. Niestety, jego auto zaczęło koziołkować i wylądowało w rowie.

- Kobiecie nic się nie stało, a mężczyzna ze złamaną nogą został odtransportowany do szpitala – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy policji. Dodaje, że kobieta tłumaczyła się policjantom, że była zmęczona – i dlatego zjechała na przeciwległy pas. Niestety, teraz za spowodowanie wypadku będzie się tłumaczyć przed sądem.

M. Jankowska dodaje, że z obserwacji policji wynika, że takich zdarzeń jest więcej, gdy jest ładna pogoda. Bo kiedy jest śnieg i ślisko, kierowcy jeżdżą ostrożniej.

Dziś znowu ma być piękna pogoda – uważajcie na siebie!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama