Słubice: 22 lutego 2019   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
reklama
reklama

Szkolenia z alternatywnych form komunikacji

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słubicach odbędą się dwa specjalistyczne szkolenia dedykowane nauczycielom, terapeutom, ale i rodzicom dzieci, które nie posiadają umiejętności funkcjonalnej mowy. Trwają zapisy!

szkolenie dzieci

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza na dwa specjalistyczne szkolenia dotyczące alternatywnych sposobów komunikowania się. Wziąć w nich udział mogą nauczyciele, terapeuci, inne osoby pracujące z dziećmi oraz rodzice i opiekunowie. Poprowadzą je eksperci z firmy Pyramid Educational Consultants of Poland. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom atrakcyjniejszą cenę niż podczas szkoleń wyjazdowych.

---

Pierwsze z nich trwa dwa dni (16-17.11.2018) i dotyczy teorii PECS oraz protokołów, jak wprowadzić skutecznie sześć faz PECS. PECS służy do szybkiego nauczenia umiejętności porozumiewania się osoby, które nie posiadają funkcjonalnej mowy. Więcej o szkoleaniu TUTAJ.

Cena to 700 zł (bez podręcznika PECS), pod warunkiem zebrania grupy 30-osobowej oraz 10 zł na poczęstunek podczas przerw.

---

Drugie szkolenie dotyczy nauki 9 krytycznych umiejętności porozumiewania się. Odbędzie się 18.11.2018 (potrwa 6 h). Szkolenie omawia, jak uczyć krytycznych umiejętności porozumiewania się, które prowadzą do większej niezależności osób z problemami w komunikacji. Więcej o szkoleniu TUTAJ.

Cena szkolenia to 350 zł oraz 5 zł na poczęstunek podczas przerw.

---

Zgłoszenia przyjmowane są do 21.10.2018 lub do zamknięcia listy, a wpłaty do 31.10.2018.

KONTAKT: tel. 95 758 23 02 (więcej informacji udziela Magdalena Kałkowska).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama