Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Maja Pszczołowska-Mizerska kandydatką na burmistrza Słubic

Mamy kolejnego kandydata, a właściwie to kandydatkę na burmistrza Słubic. Dziś sztab wyborczy komitetu NOWE SŁUBICE ogłosił, że o najważniejsze stanowisko w gminie będzie ubiegać się Maja Pszczołowska-Mizerska.

maja pszczolowska

Kim jest 45-letnia Maja Pszczołowska-Mizerska? W Słubicach mieszka od 1978 roku, ma męża i trójkę dzieci. Jest absolwentką administracji i studiów podyplomowych w zakresie profilaktyki społecznej i pedagogiki resocjalizacyjnej. Obecnie pracuje w domu spokojnej starości we Frankfurcie nad Odrą. Doświadczenie samorządowe zdobywała pracując m.in. w Urzędzie Miejskim w Słubicach.

Dlaczego zdecydowała się na udział w wyborach? - Kandyduję na burmistrza mojego miasta, ponieważ problemy mieszkańców są także moimi problemami i chce uczynić wszystko, aby im zaradzić. Pragnę, aby Słubice zostały przywrócone mieszkańcom i stały się znaczącym punktem na mapie Polski - uważa.

Jak sama przyznaje, kieruje nią motto Napoleona Bonaparte - "Nie polityka powinna rządzić ludźmi, a ludzie polityką". Piotr Karp, współzałożyciel komitetu KWW NOWE SŁUBICE, jest zdania, że ich kandydatka to realna alternatywa i szansa na prawdziwe zmiany w naszym mieście. Czy podobnie będą sądzić wyborcy?

W podjęciu decyzji może im pomóc program wyborczy kandydatki. Na jakich sprawach chce skupić się Maja Pszczołowska-Mizerska?

Jest przeciwna budowie wieży Kleista. Zależy jej na poprawie bezpieczeństwa i rozbudowie miejskiego monitoringu. Osoby pracujące w Niemczech, ucieszy fakt, że planuje otworzyć dla nich biuro pomocy prawnej, a fanów e-sportu, że jest za utworzeniem… regularnej ligi. Uważa, że należy mocniej wspierać słubickich seniorów, działkowiczów i osoby pomagające zwierzętom. Chce walczyć ze smogiem za pomocą… dronów, a dzieciom w wieku przedszkolnym zapewnić całoroczną opiekę.

Brzmi ciekawie? Poniżej cały program wyborczy kandydatki i KWW NOWE SŁUBICE

POBIERZ PROGRAM WYBORCZY

Co sądzicie o tej kandydaturze? Zapraszamy do komentowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama