Słubice: 21 maja 2019   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama

Mariusz Olejniczak odpowiada na nasze pytania

W dalszym ciągu trwa nasza akcja przedwyborcza związana z prezentacją sylwetek kandydatów na najważniejsze stanowiska w samorządzie, w tym na burmistrza Słubic. Pytania, które zadaliśmy wcześniej Mariuszowi Dubackiego i Tomaszowi Pisarkowi, trafiły także do Mariusza Olejniczaka.

Mariusz Olejniczak

Przypomnijmy, każdemu z kandydatów zadajemy taki sam zestaw pytań, przygotowanych zarówno przez naszą redakcję, jak i nadesłanych przez samych czytelników. Pytamy w nich o najważniejsze sprawy związane z funkcjonowaniem naszej gminy czy powiatu.

Odpowiedzi przygotowane przez Mariusza Olejniczaka, kolejnego z trzech kandydatów na burmistrza, znajdziecie na w zakładce poświęconej wyborom. Link poniżej.

WYBORY 2018

To oczywiście nie koniec i dalej zachęcamy internautów do zadawania pytań, również do innych kandydatów – do rady gminy, powiatu czy sejmiku województwa. Zadamy je w waszym imieniu, a odpowiedzi będziemy publikować.

Pytania możecie przesyłać do nas za pośrednictwem komentarzy, emaila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz naszego profilu na Facebooku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama