Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Gaz ziemny - źródło wygody


ewe korzysci

EWE: PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI KORZYŚCI!

W dobie nowoczesnych technologii, inteligentnych domów, bezobsługowych urządzeń, gaz ziemny jako źródło energii traktowany jest przez niektórych jako nieprzystający do współczesnych trendów.
Nic bardziej mylnego! Wykorzystanie gazu ziemnego w gospodarstwach domowych jest rozwiązaniem ekonomicznym, bezpiecznym i prośrodowiskowym – ale nie tylko. Do obszernego koszyka korzyści spokojnie możemy dołożyć kolejną – wygodę.

JEDNO ŹRÓDŁO, WIELE MOŻLIWOŚCI

Gotowanie, podgrzewanie wody i ogrzewanie to podstawowe potrzeby w każdym domu. Przyłączenie do sieci gazowej i korzystanie z gazu ziemnego zaspokaja je wszystkie, a zastosowanie odpowiednich urządzeń i wysoka automatyzacja procesów pozwalają cieszyć się „ciepłem domowego ogniska” w każdym momencie, niemal na zawołanie
 
SAMOOBSŁUGA

Wykorzystanie gazu ziemnego w gospodarstwie domowym odbywa się praktycznie bezobsługowo. Po przyłączeniu do sieci gazowej, zainstalowaniu odpowiednich urządzeń i ich zaprogramowaniu cała reszta odbywa się już bez naszego udziału.

Nowoczesne kotły pozwalają ustawić temperaturę, czas grzania, moment włączenia i wyłączenia, a jeśli chcemy, czujniki temperatury wyłączą piec, jeśli jesteśmy gdzieś daleko i nie mamy pojęcia, że już przyszła wiosna.

W niektórych przypadkach, w zależności od wykorzystywanego urządzenia, możemy tych wszystkich ustawień dokonywać zdalnie, przez Internet, za pomocą odpowiednich aplikacji.

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ, OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I CZASU

Gaz ziemny dostarczany jest do klientów siecią gazociągów co powoduje, że rozwiązanie takie zwalnia nas z myślenia i ciągłego dbania o dostępność i wystarczające jego zapasy. Odwrotnie zatem niż w przypadku pieców na paliwa stałe czy butli gazowych – nie musimy się martwić o stany magazynowe. Mamy pewność, że nie zabraknie nam źródła ciepła, bo pobierane jest ono automatycznie z sieci operatora.

Tym samym odpada nam problem związany z magazynowaniem paliwa i posiadaniem specjalnego, wydzielonego pomieszczenia w budynku. Dodatkowo współczesne kotły gazowe zajmują niewiele miejsca, a ich estetyczne zaprojektowanie pozwala instalować je w pomieszczeniach o innym przeznaczeniu, np. w łazience, pralni czy w przedpokoju.

Komfort korzystania z gazu ziemnego sprowadza się także do jego „niewidoczności”. Chodzi o to, że podczas użytkowania nie musimy co chwila sprzątać, wyrzucać odpadów i popiołu, tak jak dzieje się to w przypadku stosowania pieców na paliwa stałe.

BEZPIECZEŃSTWO TO WYGODA

I na koniec – bezpieczeństwo. To właśnie jeden z najważniejszych aspektów wygodnych rozwiązań. W przypadku użytkowania gazu ziemnego nasze zadanie sprowadza się jedynie do zapewnienia regularnego serwisu kotła. Dzięki temu przez długie lata będziemy korzystać z całkowicie bezpiecznego źródła ciepła.

„Jeśli zamierzają Państwo przejść na gazowe ogrzewanie, warto skorzystać z porady u doradcy EWE. Nasi pracownicy chętnie zapoznają się z Państwa potrzebami, wyliczą oszczędności i dokładnie przeprowadzą przez cały proces – od sprawdzenia możliwości przyłączenia do sieci gazowej EWE do rozpoczęcia dostawy – mówi Marek Szymoniak, Dyrektor Działu Dystrybucji i Obrotu Sieciowego Gazem EWE.

EWE to działający od ponad 19 lat w Polsce niezależny dostawca gazu, posiadający aż 1659 km własnych sieci gazowych. Dostarcza gaz dla klientów indywidualnych, jak i firm w 49 gminach na terenie 6 województw. Wszystkie informacje dotyczące korzystania z gazu ziemnego znajdą Państwo na stronie www.ewe.pl i pod numerem infolinii 801 100 800.

[artykuł reklamowy]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama