Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Strażacy schładzają miasto – jest kurtyna wodna

Pogoda za oknem cały czas upalna. Wysokie temperatury dają się we znaki nie tylko mieszkańcom, ale także…. drogom. O pomoc w schładzaniu jednych i drugich poprosił strażaków burmistrz Tomasz Ciszewicz.

kurtyna wodna_2

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach zraszają nowo położone nawierzchnie asfaltowe za pomocą swojego wozu bojowego. Wszystko po to, aby nagrzane od słońca drogi były jak najmniej podatne na uszkodzenia i zniekształcenia. A o takie teraz nietrudno. Przy okazji z zimnego natrysku korzystają także spacerujący obok mieszkańcy.

kurtyna wodna

Wielu z nich, szczególnie ci młodsi, cieszy się także z zainstalowanej kurtyny wodnej, którą strażacy dzisiaj rano postawili na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej. Takie rozwiązanie świetnie zdaje egzamin przy letniej pogodzie.

Szukający ochłody mogą się też wybrać na spacer pod Intermarche, gdzie jest zainstalowany specjalny zraszacz. Chłodną bryzę poczujemy także przy fontannie na placu Przyjaźni. A tym, którzy potrzebuję konkretnego ochłodzenia, pozostaje wybrać się na basen SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama