Słubice: 24 kwietnia 2019   |   Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
reklama
reklama

Trwa rekrutacja do liceum dla dorosłych

Słubicki ogólniak zaprasza do nauki nie tylko młodzież, ale również dorosłych. Tu mogą uzupełnić wykształcenie w formie zaocznej, co ciekawe – bez klasówek i prac domowych. Nauka jest bezpłatna.

liceum-big

Trwa właśnie nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych, które działa w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach. Za naukę nie trzeba płacić. Odbywa się w formie zaocznej. Lekcje odbywają się w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie przez trzy lata.

Jako rozszerzone nauczane są przedmioty: geografia oraz język angielski lub niemiecki (do wyboru). Przedmiotem uzupełniającym jest historia i społeczeństwo.

Co ciekawe, w tej szkole nie ma odpytywań, klasówek i obowiązkowych prac domowych. Program nauczania jest realizowany w formie wykładów i konsultacji. A zaliczenie odbywa się w trakcie sesji egzaminacyjnej pod koniec każdego semestru.

Liceum zaprasza w swoje mury absolwentów gimnazjów i dawnych 8-letnich szkół podstawowych. Konieczne dokumenty to świadectwo ukończenia szkoły, dowód osobisty i dwa zdjęcia.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia.

Kontakt:
  • Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta
  • ul. Bohaterów Warszawy 3
  • tel.: 95 758 22 55
  • fax: 95 758 22 55
  • email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama