Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Trwa rekrutacja do liceum dla dorosłych

Słubicki ogólniak zaprasza do nauki nie tylko młodzież, ale również dorosłych. Tu mogą uzupełnić wykształcenie w formie zaocznej, co ciekawe – bez klasówek i prac domowych. Nauka jest bezpłatna.

liceum-big

Trwa właśnie nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych, które działa w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach. Za naukę nie trzeba płacić. Odbywa się w formie zaocznej. Lekcje odbywają się w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie przez trzy lata.

Jako rozszerzone nauczane są przedmioty: geografia oraz język angielski lub niemiecki (do wyboru). Przedmiotem uzupełniającym jest historia i społeczeństwo.

Co ciekawe, w tej szkole nie ma odpytywań, klasówek i obowiązkowych prac domowych. Program nauczania jest realizowany w formie wykładów i konsultacji. A zaliczenie odbywa się w trakcie sesji egzaminacyjnej pod koniec każdego semestru.

Liceum zaprasza w swoje mury absolwentów gimnazjów i dawnych 8-letnich szkół podstawowych. Konieczne dokumenty to świadectwo ukończenia szkoły, dowód osobisty i dwa zdjęcia.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia.

Kontakt:
  • Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta
  • ul. Bohaterów Warszawy 3
  • tel.: 95 758 22 55
  • fax: 95 758 22 55
  • email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama