Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Na czas Święta Hanzy nie będzie kursował transgraniczny autobus
reklama

Na czas Święta Hanzy nie będzie kursował transgraniczny autobus

Zmiany w rozkładzie jazdy – podczas Miejskiego Święta Hanzy będzie zamknięty most i nie da rady skorzystać z transgranicznego autobusu linii 983. Zmieni się również rozkład jazdy niektórych linii autobusów i tramwajów we Frankfurcie.

autobus Słubice

Miejskie Święto Hanzy jak co roku wiąże się z pewnymi ograniczeniami dla kierowców – pisaliśmy już o tym, że od 12 do 15 lipca kierowcy muszą liczyć się w utrudnieniami w poruszaniu się po ulicach w okolicy mostu, Ronda Solidarności i ul. Kościuszki. W tym czasie będą trwały przygotowania i różne wydarzenia z okazji Miejskiego Święta Hanzy. O tym, kiedy dokładnie będzie zamknięty most, można przeczytać w naszej wcześniejszej publikacji.

Zmiany dotkną również pasażerów transgranicznego autobusu linii 983. Na czas miejskiego święta jego kursowanie zostanie zawieszone. Autobus nie wyruszy w swoją zwykłą trasę 13 i 14 lipca. Natomiast 15 lipca zgodnie z planem o 8.27 wyjedzie z dworca kolejowego we Frankfurcie, a o 9:04 z dworca autobusowego w Słubicach.

W czasie Hanzy zmieni się również rozkład jazdy we Frankfurcie - przedłużony zostanie czas kursowania linii autobusowych 980, 981, N1 i N2 oraz linii tramwajowych 1, 2, 4. Szczegóły w rozkładzie jazdy:

Rozkład jazdy - MIiejskie Święto Hanzy
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama