Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Giełda Pracy z udziałem niemieckich pracodawców

Szukasz pracy w Niemczech? Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza na Giełdę Pracy – sezonowej, dla młodzieży i tej stałej. W giełdzie wezmą udział niemieccy pracodawcy. Można jeszcze się zgłaszać.

gielda pracy 1

Zbliżający się koniec roku szkolnego to czas, kiedy młodzi ludzie myślą nie tylko o odpoczynku, ale też poszukują pracy na wakacje. Wielu z nich szuka sezonowej pracy w Niemczech. Dlatego właśnie Młodzieżowe Centrum Kariery postanowiło zorganizować Giełdę Pracy z udziałem przedstawicieli agencji zatrudnienia oferujących pracę w Niemczech i pracodawców zza Odry. I zaproponować nie tylko sezonowe, ale także stałe oferty.

Zapraszamy nie tylko młodych ludzi, zainteresowanych pracą na wakacje, ale wszystkich, również tych, którzy szukają stałego zatrudnienia. Pracodawcy zaprezentują ofertę dopasowaną do różnych grup wiekowych o różnych kwalifikacjach i wykształceniu – tłumaczy Małgorzata Wizowska, pośrednik pracy z MCK.

Podczas Giełdy Pracy przedstawiciele agencji i pracodawcy przedstawią swoje oferty, ale będzie również możliwość zadawania im pytań dotyczących szczegółów, np. dojazdów, rozliczeń, płatności, warunków itp. – Na pewno podczas takiego spotkania można dowiedzieć się więcej niż czytając ogłoszenie w Internecie, jest to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy – dodaje M. Wizowska.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na sali, konieczne są wcześniejsze zgłoszenia pod nr tel. 95 718 6073 lub osobiście w Młodzieżowym Centrum Kariery.

Termin: 19.06.2018, godz. 10. Miejsce: MCK Słubice, ul. Mickiewicza 6 (przychodnia lekarska, czwarte piętro).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama