Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Pędził przez Słubice ponad "setką" - stracił prawko i zarobił punkty karne
reklama
reklama

Pędził przez Słubice ponad "setką" - stracił prawko i zarobił punkty karne

Słubiccy policjanci zabrali prawo jazdy kierowcy Mercedesa, który na ul. Wojska Polskiego pędził 103 km/h zamiast przepisowych 50 km/h. 50-letni pirat drogowy skończył podróż, dodatkowo zapłaci słony mandat, a na jego konto trafiło sporo punktów karnych.

policja kontrola

Mimo apeli i ostrzeżeń, a także surowych kar, policja wciąż łapie kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Tacy piraci drogowi muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Właśnie takie spotkały 50-letniego mieszkańca powiatu gorzowskiego, który jechał osobowym Mercedesem ulicą Wojska Polskiego z prędkością 103 km/h, podczas, gdy przepisy pozwalają na 50 km/h. Spotkała go za to surowa kara.

- W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali 50-latkowi prawo jazdy na 3 miesiące, nałożyli na niego mandat karny w wysokości 500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych – podsumowuje Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy. I przypomina, że z policyjnych statystyk wynika, że główną przyczyną wypadków drogowych jest właśnie nadmierna prędkość.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama