Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Szukasz mebli ogrodowych? Odwiedź magazyn VIAPI

Choć zima na chwilę wróciła do Słubic, to mrozy wkrótce miną i zaczniemy szykować się do wiosny. A to czas porządków na podwórkach i w ogrodach. Warto już teraz pomyśleć o meblach, na których będzie można wygodnie odpocząć w otoczeniu zieleni lub na tarasie. A gdzie je kupić? Jest w Słubicach takie miejsce!

meble ratanowe_ogrodowe

Sprzedażą mebli ogrodowych zajmuje się firma VIAPI. Od lat z powodzeniem handluje nimi na serwisie aukcyjnym Allegro. Wiele klientów ze Słubic, którzy zamawiało meble w internecie, było zaskoczonych, że to firma z ich miasta. Dlatego właściciele postanowili pójść krok dalej i zaprosić do sprzedaży także w punkcie stacjonarnym w Słubicach.

Magazyn firmy znajduje się na ulicy Transportowej 8, tuż za hotelem Cargo.

A co ciekawego znajdziemy na miejscu? Przede wszystkim najwyższej jakość meble ogrodowe z ręcznie plecionego tzw. technorattanu. To materiał świetnie znoszący trudne warunki atmosferyczne, odporny na deszcz i słońce. Przez wiele lat zachowuje swój kolor i właściwości.

Meble to produkcja najwyższej jakości, import bezpośrednio z Niemiec, a do tego w bardzo przystępnej cenie na każdą kieszeń.

Wybór jest bardzo duży. W ofercie są zarówno małe i duże zestawy stołowe, jak i pojedyncze fotele lub krzesła. Są także kanapy, narożniki czy stoliki. Wszystko dostępne jest na miejscu, można przyjść, obejrzeć i wybrać.

Warto zajrzeć też na profil firmy na portalu Allegro, gdzie wystawionych jest sporo zestawów. KLIKNIJ

Punkt przy ul. Transportowej 8 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-17.
Tel. kontaktowy: 732 742 897.

meble ratanowe_ogrodowe_mapka

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama