Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Szukasz mebli ogrodowych? Odwiedź magazyn VIAPI

Choć zima na chwilę wróciła do Słubic, to mrozy wkrótce miną i zaczniemy szykować się do wiosny. A to czas porządków na podwórkach i w ogrodach. Warto już teraz pomyśleć o meblach, na których będzie można wygodnie odpocząć w otoczeniu zieleni lub na tarasie. A gdzie je kupić? Jest w Słubicach takie miejsce!

meble ratanowe_ogrodowe

Sprzedażą mebli ogrodowych zajmuje się firma VIAPI. Od lat z powodzeniem handluje nimi na serwisie aukcyjnym Allegro. Wiele klientów ze Słubic, którzy zamawiało meble w internecie, było zaskoczonych, że to firma z ich miasta. Dlatego właściciele postanowili pójść krok dalej i zaprosić do sprzedaży także w punkcie stacjonarnym w Słubicach.

Magazyn firmy znajduje się na ulicy Transportowej 8, tuż za hotelem Cargo.

A co ciekawego znajdziemy na miejscu? Przede wszystkim najwyższej jakość meble ogrodowe z ręcznie plecionego tzw. technorattanu. To materiał świetnie znoszący trudne warunki atmosferyczne, odporny na deszcz i słońce. Przez wiele lat zachowuje swój kolor i właściwości.

Meble to produkcja najwyższej jakości, import bezpośrednio z Niemiec, a do tego w bardzo przystępnej cenie na każdą kieszeń.

Wybór jest bardzo duży. W ofercie są zarówno małe i duże zestawy stołowe, jak i pojedyncze fotele lub krzesła. Są także kanapy, narożniki czy stoliki. Wszystko dostępne jest na miejscu, można przyjść, obejrzeć i wybrać.

Warto zajrzeć też na profil firmy na portalu Allegro, gdzie wystawionych jest sporo zestawów. KLIKNIJ

Punkt przy ul. Transportowej 8 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-17.
Tel. kontaktowy: 732 742 897.

meble ratanowe_ogrodowe_mapka

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama