Słubice: 21 maja 2018   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama

Gdzie spędzić ferie zimowe? Można w… szkole!

Uczniowie od poniedziałku zaczynają ferie, ale niektórzy być może skuszą się na to, żeby wolny czas spędzić… w szkole. Propozycje dla swoich uczniów przygotowały Szkoła Podstawowa nr 3 w Slubicach i podstawówka w Golicach.

dziecko szkola

Jeszcze w styczniu pisaliśmy o tym, co dla uczniów z okazji ferii przygotowały SMOK, SOSiR i gminna biblioteka (ZOBACZ). Okazuje się, że to nie jedyna propozycja. Specjalny program dla swoich uczniów przygotowały dwie szkoły: SP3 Słubice i SP Golice. I nie zabraknie w nim najróżniejszych atrakcji!

SP3 Słubice

W „trójce” zajęcia prowadzić będą Iga Majek i Krzysztof Rzóska – w pierwszym tygodniu, a w drugim - Ilona Szymanowska i Dorota Bąbka. Zapraszają m.in. na zajęcia plastyczne, w trakcie których dzieci wykonają figurki słubickich kogutów, warsztaty o zdrowym odżywianiu, pokaz mody ekologicznej czy karaoke. A oprócz tego gry planszowe, rebusy, seans filmowy, oglądanie preparatów pod mikroskopem czy zabawa z chustami animacyjnymi.

PROGRAM - SP3 SŁUBICE

SP Golice

A co czeka na uczniów z Golic? Oprócz odpoczynku, dużo pożytecznych informacji, pogadanki o zdrowiu, bezpieczeństwie. Zaplanowano też przygotowanie walentynkowej poczty, wycieczka na lodowisko i do kina, podchody, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

PROGRAM - SP GOLICE

---

W pozostałych słubickich szkołach nie zaplanowano zajęć dla uczniów w czasie ferii.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama