Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Gdzie spędzić ferie zimowe? Można w… szkole!

Uczniowie od poniedziałku zaczynają ferie, ale niektórzy być może skuszą się na to, żeby wolny czas spędzić… w szkole. Propozycje dla swoich uczniów przygotowały Szkoła Podstawowa nr 3 w Slubicach i podstawówka w Golicach.

dziecko szkola

Jeszcze w styczniu pisaliśmy o tym, co dla uczniów z okazji ferii przygotowały SMOK, SOSiR i gminna biblioteka (ZOBACZ). Okazuje się, że to nie jedyna propozycja. Specjalny program dla swoich uczniów przygotowały dwie szkoły: SP3 Słubice i SP Golice. I nie zabraknie w nim najróżniejszych atrakcji!

SP3 Słubice

W „trójce” zajęcia prowadzić będą Iga Majek i Krzysztof Rzóska – w pierwszym tygodniu, a w drugim - Ilona Szymanowska i Dorota Bąbka. Zapraszają m.in. na zajęcia plastyczne, w trakcie których dzieci wykonają figurki słubickich kogutów, warsztaty o zdrowym odżywianiu, pokaz mody ekologicznej czy karaoke. A oprócz tego gry planszowe, rebusy, seans filmowy, oglądanie preparatów pod mikroskopem czy zabawa z chustami animacyjnymi.

PROGRAM - SP3 SŁUBICE

SP Golice

A co czeka na uczniów z Golic? Oprócz odpoczynku, dużo pożytecznych informacji, pogadanki o zdrowiu, bezpieczeństwie. Zaplanowano też przygotowanie walentynkowej poczty, wycieczka na lodowisko i do kina, podchody, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

PROGRAM - SP GOLICE

---

W pozostałych słubickich szkołach nie zaplanowano zajęć dla uczniów w czasie ferii.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama