Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Uczniowie Ekonomika pokazali klasę i wygrali wycieczkę

Młodzież z ośniańskiego Ekonomika razem ze swoim wychowawcą już po raz drugi wystartowała w plebiscycie Gazety Lubuskiej. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami, zbierali głosy. Tym razem byli bezkonkurencyjni – i wygrali!

ekonomik nagroda

Za nami kolejna edycja plebiscytu Gazety Lubuskiej „Pokażcie Klasę”. Powiat słubicki ma swojego laureata – I miejsce w kategorii klas ponadgimnazjalnych zajęli uczniowie z III klasy technikum z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim razem ze swoim wychowawcą Piotrem Romanowskim.

A żeby wygrać, należało nie tylko zbierać głosy, ale przede wszystkim wykonać zadania, zlecone przez organizatorów. Najważniejszym z nich, które wykonywały klasy we wszystkich kategoriach wiekowych, było nakręcenie filmu promującego kulturę kibicowania. Film, na którym uczniowie pokazują, jak kibicują MKS Spójnia z Ośna Lubuskiego można zobaczyć poniżej:Zadanie drugie polegało na pokazaniu wyrobów z drewna w ich otoczeniu, co wcale nie było takie proste. Praca mogła być wykonana techniką dowolną. Na zdjęciu widzicie ich pomysł na wykonanie tego zadania.

ekonomik drewno

Wyniki Gazeta Lubuska ogłosiła 6 grudnia, a 19 grudnia młodzież wraz z wychowawcą odebrali nagrodę na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w głównej auli Państwowej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

A co wygrali? Wojewoda lubuski ufundował im wycieczkę po regionie. Oprócz tego skorzystają z zajęć w parku trampolin Skokoloco w Zielonej Górze i zjedzą pizzę od Telepizzy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama