Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Uczniowie Ekonomika pokazali klasę i wygrali wycieczkę

Młodzież z ośniańskiego Ekonomika razem ze swoim wychowawcą już po raz drugi wystartowała w plebiscycie Gazety Lubuskiej. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami, zbierali głosy. Tym razem byli bezkonkurencyjni – i wygrali!

ekonomik nagroda

Za nami kolejna edycja plebiscytu Gazety Lubuskiej „Pokażcie Klasę”. Powiat słubicki ma swojego laureata – I miejsce w kategorii klas ponadgimnazjalnych zajęli uczniowie z III klasy technikum z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim razem ze swoim wychowawcą Piotrem Romanowskim.

A żeby wygrać, należało nie tylko zbierać głosy, ale przede wszystkim wykonać zadania, zlecone przez organizatorów. Najważniejszym z nich, które wykonywały klasy we wszystkich kategoriach wiekowych, było nakręcenie filmu promującego kulturę kibicowania. Film, na którym uczniowie pokazują, jak kibicują MKS Spójnia z Ośna Lubuskiego można zobaczyć poniżej:Zadanie drugie polegało na pokazaniu wyrobów z drewna w ich otoczeniu, co wcale nie było takie proste. Praca mogła być wykonana techniką dowolną. Na zdjęciu widzicie ich pomysł na wykonanie tego zadania.

ekonomik drewno

Wyniki Gazeta Lubuska ogłosiła 6 grudnia, a 19 grudnia młodzież wraz z wychowawcą odebrali nagrodę na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w głównej auli Państwowej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

A co wygrali? Wojewoda lubuski ufundował im wycieczkę po regionie. Oprócz tego skorzystają z zajęć w parku trampolin Skokoloco w Zielonej Górze i zjedzą pizzę od Telepizzy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama