Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Choinka pełna cudów - zobacz nagrodzone ozdoby (foto)

Za nami rozstrzygnięcie świątecznego konkursu pt. "Choinka pełna cudów" organizowanego przez Uśmiechniętą Planetę oraz portal Słubice24. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac jury wybrało te najpiękniejsze, których autorzy otrzymają nagrody.

Choinka pełnca cudów

Konkurs ruszył na początku grudnia i od tego czasu, praktycznie codziennie, do siedziby Uśmiechniętej Planety w Kunowicach trafiały ozdoby choinkowe wykonane przez naszych milusińskich.

Pomysłowość dzieci nie znała granic, a technika wykonania była bardzo zróżnicowana. Wszystkie nadesłane prace udekorowały prawdziwą choinkę ustawioną na tarasie bawialni.

Konkurs oficjalnie zakończył się 20 grudnia. Dzień później konkursowe jury w składzie: Agata Ilcewicz-Kryger i Dagmara Iwaszkiewicz (Uśmiechnięta Planeta) oraz Marcin Kiedrowicz (Słubice24) wybrało najciekawsze ozdoby.

- Wybór nie był łatwy, bo każda z przesłanych prac była wyjątkowa. Staraliśmy się docenić przede wszystkim wysiłek włożony w przygotowanie ozdoby, adekwatny do wieku uczestników. Nie bez znaczenia był także rodzaj użytych materiałów oraz jakość wykonania - podkreśla A. Ilcewicz-Kryger, szefowa Uśmiechniętej Planety.

Główną nagrodę konkursu "Choinka pełna cudów" i karnet na 10h zabawy otrzymała 6-letnia Milena Wroniewicz. Koleje miejsca zajęli Oliwia Stachowiak (10 lat) oraz Zuzanna Jędro (9 lat). W nagrodę obie zostały nagrodzone kartami podarunkowymi do bawialni. Ponadto każde dziecko, które wzięło udział w konkursie, otrzymało od organizatorów upominek.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy Radosnych Świąt! Na dobrą zabawę (a laureatów po odbiór nagród) zapraszamy po świętach do Uśmiechniętej Planety.

Poniżej galeria zdjęć przedstawiające wybrane ozdoby przysłane na konkurs. Pierwsze trzy zdjęcia prezentują nagrodzone prace (wg kolejności).

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama