Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Tak tworzą młodzi artyści z CKZiU (foto)

Taką mamy zdolną młodzież – siedmioro uczniów z CKZiU wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”. Choć rozstrzygnięcie dopiero na wiosnę, już teraz można zobaczyć, jak różnorodne i kreatywne prace przygotowali.

CKZIU Słubice

Temat tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza” brzmi: „Świat w kolorach”. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”. Konkurs odbywa się w 4 różnych kategoriach wiekowych, od uczniów podstawówek, po licealistów.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego po etapie szkolnym zdecydowano o wysłaniu do organizatora 7 prac. Ich autorami są: Błażej Maron, Oliwia Janz, Julia Kargol, Aneta Zator, Sara Dąbrowska, Oliwia Frygiel i Vladyslav Baida, uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu. Pracowali pod okiem nauczycielki Beaty Bożemskiej.

Ich prace będzie teraz oceniała komisja, która zdecyduje, czy młodzi artyści zostaną wyróżnieni. Na pewno wszyscy otrzymają dyplomy. Laureaci miejsc od 1 do 3 dostaną nagrody rzeczowe w postaci sprzętu cyfrowego (np. smartfonu, smartwatcha, tableta lub inne). Natomiast laureaci wyróżnień dostaną książki – encyklopedie lub albumy. Czy będą wśród nich młodzi słubiczanie? Dowiemy się tego 30 kwietnia przyszłego roku.

Ich talent i kreatywność może ocenić każdy, poniżej zamieszczamy galerię prac. Jak wam się podoba twórczość uczniów z byłego "Rolniczaka"?

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama