Słubice: 25 marca 2018   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Ruszyła zbiórka do wigilijnych paczuszek

Również i w tym roku Grupy Pomagamy szykuje miejską wigilię! Nie znamy jeszcze szczegółów wydarzenia, ale przygotowania ruszyły już pełną parę. Fundacja prosi słubiczan o pomoc w zgromadzeniu słodkich zapasów – tak aby żadne dziecko nie zostało pominięte.

Magiczna Gwiazdka

Miejska Wigilia staje się powoli tradycją w Słubicach. Drugi rok z rzędu organizuje ją Grupa Pomagamy, tym razem już jako fundacja. I przygotowuje wiele atrakcji – które na razie są jeszcze niespodzianką. Swoją obecność zapowiedział już Mikołaj, który będzie mieć świąteczne paczki dla najmłodszych.

Dlatego fundacja prosi o pomoc w zgromadzeniu zapasów słodyczy, które posłużą do przygotowania słodkich prezentów. - Chcemy, aby najmniejsi mieszkańcy Słubic opuścili to wydarzenie z ogromnym uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że każde dziecko będzie mogło otrzymać małą paczuszkę ze słodkościami – mówi Marta Szymańska-Ptak, wiceprezeska fundacji.

Wszyscy, którzy chcieliby obdarować dzieci czekoladą, ciastkami, cukierkami i innymi ulubionymi łakociami mogą przynosić je do wybranych lokalizacji:
  • telewizja HTS Słubice (sportowa hala miejska, Piłsudskiego 17),
  • Salon Fryzjerski Avangarde (ul. A. Asnyka 1a),
  • magazynek Grupy Pomagamy (budynek SOSiR, czynne wtorki i czwartki 16:00-18:00).
Zbiórka trwa do 14 grudnia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama