Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Drugi Beauty Day – na rehabilitację dla Damiana

Panie staną się piękniejsze, a 25-letni Damian Dolewka będzie miał środki na dalszą rehabilitację - tak w wielkim skrócie wygląda idea Beauty Day. Udział w akcji Fundacji Grupy Pomagamy już zapowiedziało sporo fryzjerek i kosmetyczek ze Słubic. Można się zapisywać!

beauty day_2017

Przypomnijmy, pierwszy Beauty Day odbył się 19 marca. Pomysłodawczynią tej akcji była fryzjerka Sylwia Dobkiewicz, która zwróciła się do Fundacji Grupy Pomagamy z prośbą, aby pomóc jej niepełnosprawnemu bratankowi Damianowi Dolewce. Ten młody mężczyzna ma 25 lat i od urodzenia cierpi na autyzm i wiele innych schorzeń.

W marcu udało się uzbierać 7352 zł. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Jak przekazała naszej redakcji Aleksandra Kołek, prezeska fundacji, środki te zostały wykorzystane na rehabilitację, masaże, zajęcia z logopedą. O tym, że Damian zrobił duże postępy, również niedawno informowaliśmy.

- Damian był leczony metodą Tomatisa, dzięki temu nie tylko chodzi już wyprostowany, ale zaczął mówić - opowiada A. Kołek.

To jednak nie koniec ciężkiej drogi Damiana do zdrowia. Chłopak marzy, żeby kiedyś móc zagrać z bratem w piłkę (a jego ukochany brat Daniel nie traci wiary w to, że tak będzie). Żeby tak się stało, konieczna jest dalsza rehabilitacja. A na nią pieniążki.

Dlatego właśnie 19 listopada odbędzie się kolejny Beauty Day. Jest to niedziela. Tego dnia te salony kosmetyczne czy fryzjerskie, które zdecydowały się przyłączyć do akcji, będą pracowały za darmo – choć klientki za ich pracę zapłacą zgodnie z cennikiem. Pieniążki trafią jednak do Fundacji Grupy Pomagamy na subkonto Damiana.

A co czeka na panie podczas Beauty Day? „Menu” jest bogate: strzyżenie, farbowanie, modelowanie, paznokcie żelowe, paznokcie hybrydowe, henna, makijaże... - Do tego pyszne ciasto, pachnąca kawa, miła atmosfera i przede wszystkim świadomość, że pomagacie Damianowi w jego walce o zdrowie – zachęca A. Kołek.

Jak się zgłosić? Najlepiej zadzwonić bezpośrednio do Sylwii Dobkiewicz, tel. 606309772 lub wpisać wybrany termin jako komentarz pod ogłoszeniem na profilu Grupy Pomagamy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama