Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Policjanci ze Słubic z nagrodami

Policjanci ze słubickiej komendy zostali nagrodzeni za zaangażowanie oraz osiągane wyniki. Wg statystyk nasi funkcjonariusze są najlepsi w województwie, jeśli chodzi o łapanie przestępców na tzw. gorącym uczynku.

nagrody policja
Komendant nagrodził 65 policjantów (fot. KPP Słubice)

Ostatnio kilka razy mieliśmy okazję pisać o sukcesach naszych policjantów, którzy chwytali sprawców przestępstw na gorącym uczynku. Wysiłek funkcjonariuszy został dostrzeżony i doceniony również przez ich przełożonych – 20 października otrzymali gratulacje i nagrody pieniężne z rąk mł. insp. Rafała Wawrzyniaka, komendanta słubickiej jednostki.

Komendant podziękował i nagrodził 65 słubickich policjantów „za zaangażowanie, skuteczność oraz bardzo dobre wyniki w służbie”. Jak podkreślają sami policjanci, łatwo nie mają, bo zadań i wyzwań coraz więcej, a rąk do pracy za mało. Obecnie jedną z większych bolączek mundurowych są właśnie braki kadrowe.

- Mimo trudnej sytuacji kadrowej jaką mamy w słubickiej jednostce, zadania stawiane przed policjantami są realizowane w sposób wzorowy a zdecydowane działania wszystkich funkcjonariuszy zaowocowały ujęciem na gorącym uczynku sprawców wielu przestępstw i wykroczeń oraz miały wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu słubickiego – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik naszej komendy.

Skuteczność naszych policjantów jest widoczna, zwłaszcza jeśli chodzi o łapanie przestępców na gorącym uczynku – w tej „kategorii” zajęli I miejsce w województwie lubuskim. Statystyka obejmowała trzeci kwartał bieżącego roku.

I oby podobnych sukcesów odnosili jak najwięcej. Dobra skuteczność przyda się zwłaszcza w wykrywaniu sprawców coraz bardziej zuchwałych kradzieży rowerów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama