Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Policjanci ze Słubic z nagrodami

Policjanci ze słubickiej komendy zostali nagrodzeni za zaangażowanie oraz osiągane wyniki. Wg statystyk nasi funkcjonariusze są najlepsi w województwie, jeśli chodzi o łapanie przestępców na tzw. gorącym uczynku.

nagrody policja
Komendant nagrodził 65 policjantów (fot. KPP Słubice)

Ostatnio kilka razy mieliśmy okazję pisać o sukcesach naszych policjantów, którzy chwytali sprawców przestępstw na gorącym uczynku. Wysiłek funkcjonariuszy został dostrzeżony i doceniony również przez ich przełożonych – 20 października otrzymali gratulacje i nagrody pieniężne z rąk mł. insp. Rafała Wawrzyniaka, komendanta słubickiej jednostki.

Komendant podziękował i nagrodził 65 słubickich policjantów „za zaangażowanie, skuteczność oraz bardzo dobre wyniki w służbie”. Jak podkreślają sami policjanci, łatwo nie mają, bo zadań i wyzwań coraz więcej, a rąk do pracy za mało. Obecnie jedną z większych bolączek mundurowych są właśnie braki kadrowe.

- Mimo trudnej sytuacji kadrowej jaką mamy w słubickiej jednostce, zadania stawiane przed policjantami są realizowane w sposób wzorowy a zdecydowane działania wszystkich funkcjonariuszy zaowocowały ujęciem na gorącym uczynku sprawców wielu przestępstw i wykroczeń oraz miały wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu słubickiego – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik naszej komendy.

Skuteczność naszych policjantów jest widoczna, zwłaszcza jeśli chodzi o łapanie przestępców na gorącym uczynku – w tej „kategorii” zajęli I miejsce w województwie lubuskim. Statystyka obejmowała trzeci kwartał bieżącego roku.

I oby podobnych sukcesów odnosili jak najwięcej. Dobra skuteczność przyda się zwłaszcza w wykrywaniu sprawców coraz bardziej zuchwałych kradzieży rowerów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama