Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Studencka Poradnia Prawa wznawia swoją działalność

Studencka Poradnia Prawa w Słubicach wznawia swoją działalność po przerwie wakacyjnej. Studenci prawa będą udzielać porad dwa razy w tygodniu w Collegium Polonicum w Słubicach. Pierwszy dyżur odbędzie się już 16 października.

prawnik

W czy może pomóc Studencka Poradnia Prawa? Młodzi prawnicy udzielają porad w formie pisemnych informacji prawnych, przygotują także pismo procesowe. W grę nie wchodzą jednak porady w formie ustnej.

Jaki zakres przepisów obejmuje pomoc? Porady świadczone są w zakresie prawa polskiego, z wyłączeniem prawa podatkowego. Poradnia nie udziela porad z zakresu prawa niemieckiego.

O to kto może skorzystać z pomocy naszych studentów zapytaliśmy szefową SPP, Małgorzatę Bitner.

- Porady udzielane są wyłącznie osobom, których sytuacja majątkowa nie pozwala na pokrycie kosztów odpłatnej pomocy prawnej przez adwokata lub radcy prawnego. Nasza pomoc jest oczywiście nieodpłatna – podkreśla M. Bitner.

Dyżury poradni odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 18:30-20:00 w sali 153 na I piętrze Collegium Polonicum w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama