Słubice: 19 maja 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
reklama
reklama

Paczkomat „w remoncie”. Będzie więcej miejsca!

Uwaga, jeśli chcecie coś zamówić z dostawą do paczkomatu, to jest to niemożliwe: słubicki numer i adres paczkomatu właśnie zniknął z systemu. I nie będzie działał do końca tygodnia… Ale wkrótce będzie więcej miejsca na paczki.

paczkomat statoil

Słubicki paczkomat znajduje się na terenie stacji paliw Statoil przy ul. 1 Maja 23. Korzysta z niego wielu słubiczan, codziennie odbierając i wysyłając paczki.

Dla nich ważna informacja: od najbliższego czwartku do niedzieli (5-8.10) będzie wyłączony z użytku. Dlatego już teraz nie ma go w systemie i nie można zamawiać do niego przesyłek. Jak tłumaczy firma Inpost, do której należy paczkomat, jest to związane z jego modernizacją.

Dlaczego było to konieczne? Ci, którzy regularnie z niego korzystają wiedzą, że czasami przesyłek było więcej, niż miejsc w paczkomacie. Żeby takie sytuacje wyeliminować, Inpost zamieni go na większy. Nie zmieni się za to lokalizacja. Dalej będzie w dotychczasowym miejscu.

A co z tymi, którzy zamówili przesyłki? Jeśli nie zdążą ich odebrać, mogą spodziewać się telefonu z informacją o przekierowaniu ich do punktu Inpost.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama