Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Paczkomat „w remoncie”. Będzie więcej miejsca!

Uwaga, jeśli chcecie coś zamówić z dostawą do paczkomatu, to jest to niemożliwe: słubicki numer i adres paczkomatu właśnie zniknął z systemu. I nie będzie działał do końca tygodnia… Ale wkrótce będzie więcej miejsca na paczki.

paczkomat statoil

Słubicki paczkomat znajduje się na terenie stacji paliw Statoil przy ul. 1 Maja 23. Korzysta z niego wielu słubiczan, codziennie odbierając i wysyłając paczki.

Dla nich ważna informacja: od najbliższego czwartku do niedzieli (5-8.10) będzie wyłączony z użytku. Dlatego już teraz nie ma go w systemie i nie można zamawiać do niego przesyłek. Jak tłumaczy firma Inpost, do której należy paczkomat, jest to związane z jego modernizacją.

Dlaczego było to konieczne? Ci, którzy regularnie z niego korzystają wiedzą, że czasami przesyłek było więcej, niż miejsc w paczkomacie. Żeby takie sytuacje wyeliminować, Inpost zamieni go na większy. Nie zmieni się za to lokalizacja. Dalej będzie w dotychczasowym miejscu.

A co z tymi, którzy zamówili przesyłki? Jeśli nie zdążą ich odebrać, mogą spodziewać się telefonu z informacją o przekierowaniu ich do punktu Inpost.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama