Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Royal Kebab w Słubicach - tu liczy się smak

Od dziś mamy nowe miejsce na kulinarnej mapie Słubic. W centrum naszego miasta powstał Royal Kebab. Z okazji otwarcia właściciele zapraszają na promocyjny tydzień. Pyszny kebab dla każdego w cenie 8 złotych.

royal kebab

Dlaczego warto wybrać Royal Kebab? Jak przekonują właściciele, atutem ich potraw jest przede wszystkim jakość. - Korzystamy z usług najlepszych dostawców i najwyższej na jakości mięsa. Stawiamy na świeżość używanych składników. Na naszą korzyść przemawia także kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży - podkreśla Murat Ünal, szef nowej gastronomii.

Aby przekonać się czy Royal Kebab jest tak dobry, najlepiej spróbować samemu. Przez najbliższy tydzień będzie ku temu dobra okazja. Aż do niedzieli trwa promocja z okazji otwarcia. Pełnowartościowy kebab z wszystkimi dodatkami kosztuje tylko 8 złotych. W ofercie jest wiele dań kuchni tureckiej - gyros, durum, pizza turecka, box, rozmaite surówki.

royal lokal

Royal Kebab znajduje się w dogodnej lokalizacji, w centrum Słubic na Placu Przyjaźni, tuż obok zakładu szewskiego niedaleko London Pubu. Czynne codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 10-22, a w niedzielę 11-20.

Jedzenia można skosztować na miejscu, a już wkrótce zostanie uruchomiona dostawa na telefon, z dowozem na wskazany adres - do domu lub miejsca pracy.[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama