Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Pożar na ul. Reja - mężczyzna wypadł z okna

Do dramatycznych zdarzeń doszło 4 sierpnia na ul. Reja. W jednej z kamienic wybuchł pożar. Ogień udało się opanować, ale jedna osoba została poszkodowana. To młody mężczyzna, który wypadł z okna.

pozar reja_2

O pożarze dali nam znać sami internauci, o czym od razu informowaliśmy na naszym facebookowym profilu. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów tego wydarzenia.

Do pożaru doszło krótko przed godz. 16 w jednym z mieszkań na II piętrze. - Gdy pojawiliśmy się na miejscu, mężczyzna leżał już na ziemi przed budynkiem - relacjonuje Michał Borowy, rzecznik prasowy słubickich strażaków. - W pierwszej kolejności zajęliśmy się udzielaniem mu pierwszej pomocy i ruszyliśmy do gaszenia pożaru - dodaje.

Mężczyznę do szpitala zabrała karetka pogotowia, gdzie trafił na oddział intensywnej terapii. Nie wiadomo jeszcze jak doszło do wypadnięcia z okna. Jak poinformowała Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy, będzie to wyjaśniane przez policję. Podobnie jak przyczyna zaprószenia ognia, do czego powołanego nawet biegłego. Sprawdzane są różne hipotezy.

Jeśli chodzi o sam pożar, tu ogień udało się opanować w kilkanaście minut. Następnie strażacy zajęli się dogaszaniem i wietrzeniem feralnego mieszkania.

- Działania przeprowadzono sprawnie. Pożar ograniczony był tylko do jednego pomieszczenia i nie rozprzestrzenił się na sąsiednie lokale. W środku nie było nikogo. Nie było też żadnych innych poszkodowanych - wyjaśnia rzecznik PSP.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama