Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Pożar na ul. Reja - mężczyzna wypadł z okna

Do dramatycznych zdarzeń doszło 4 sierpnia na ul. Reja. W jednej z kamienic wybuchł pożar. Ogień udało się opanować, ale jedna osoba została poszkodowana. To młody mężczyzna, który wypadł z okna.

pozar reja_2

O pożarze dali nam znać sami internauci, o czym od razu informowaliśmy na naszym facebookowym profilu. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów tego wydarzenia.

Do pożaru doszło krótko przed godz. 16 w jednym z mieszkań na II piętrze. - Gdy pojawiliśmy się na miejscu, mężczyzna leżał już na ziemi przed budynkiem - relacjonuje Michał Borowy, rzecznik prasowy słubickich strażaków. - W pierwszej kolejności zajęliśmy się udzielaniem mu pierwszej pomocy i ruszyliśmy do gaszenia pożaru - dodaje.

Mężczyznę do szpitala zabrała karetka pogotowia, gdzie trafił na oddział intensywnej terapii. Nie wiadomo jeszcze jak doszło do wypadnięcia z okna. Jak poinformowała Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy, będzie to wyjaśniane przez policję. Podobnie jak przyczyna zaprószenia ognia, do czego powołanego nawet biegłego. Sprawdzane są różne hipotezy.

Jeśli chodzi o sam pożar, tu ogień udało się opanować w kilkanaście minut. Następnie strażacy zajęli się dogaszaniem i wietrzeniem feralnego mieszkania.

- Działania przeprowadzono sprawnie. Pożar ograniczony był tylko do jednego pomieszczenia i nie rozprzestrzenił się na sąsiednie lokale. W środku nie było nikogo. Nie było też żadnych innych poszkodowanych - wyjaśnia rzecznik PSP.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama