Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - rusza nowy dział na Słubice24

Mamy dla naszych czytelników niespodziankę. Na portalu Słubice24 rusza nowy dział pt. "Mój punkt widzenia". A w nim o ważnych dla naszej gminy i powiatu sprawach będą pisać lokalni politycy, samorządowcy i aktywiści. To także miejsce na wyrażanie Waszych opinii.

felieton

Do współpracy zaprosiliśmy postacie doskonale znane obserwatorom lokalnego życia społecznego i politycznego. Grono osób jest bardzo szerokie, od lewej do prawej strony sceny politycznej, a także zupełnie niezwiązanych z polityką. Wszystko po to, aby zapewnić możliwość prezentacji zróżnicowanych poglądów, nierzadko odmiennych w tej samej sprawie.

Na razie nie chcemy Wam zdradzać wszystkich szczegółów, ale zapewniamy, że będzie ciekawie. Kolejne nazwiska poznacie przy publikacji następnych felietonów. A na początek zapraszamy do tekstu Mariusza Dubackiego, szefa powiatowych struktur Nowoczesnej, byłego urzędnika i samorządowca, obecnie prywatnego przedsiębiorcę.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Do współtworzenia działu i aktywnego komentowania zachęcamy również internautów. Prosimy jednak, aby pamiętać o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu netykiety. Wpisy nie na temat, wulgarne, zawierające słowa obraźliwe lub wycieczki osobiste wobec autorów będą usuwane.

Zwracamy uwagę również na to, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów.

Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama