Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - rusza nowy dział na Słubice24

Mamy dla naszych czytelników niespodziankę. Na portalu Słubice24 rusza nowy dział pt. "Mój punkt widzenia". A w nim o ważnych dla naszej gminy i powiatu sprawach będą pisać lokalni politycy, samorządowcy i aktywiści. To także miejsce na wyrażanie Waszych opinii.

felieton

Do współpracy zaprosiliśmy postacie doskonale znane obserwatorom lokalnego życia społecznego i politycznego. Grono osób jest bardzo szerokie, od lewej do prawej strony sceny politycznej, a także zupełnie niezwiązanych z polityką. Wszystko po to, aby zapewnić możliwość prezentacji zróżnicowanych poglądów, nierzadko odmiennych w tej samej sprawie.

Na razie nie chcemy Wam zdradzać wszystkich szczegółów, ale zapewniamy, że będzie ciekawie. Kolejne nazwiska poznacie przy publikacji następnych felietonów. A na początek zapraszamy do tekstu Mariusza Dubackiego, szefa powiatowych struktur Nowoczesnej, byłego urzędnika i samorządowca, obecnie prywatnego przedsiębiorcę.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Do współtworzenia działu i aktywnego komentowania zachęcamy również internautów. Prosimy jednak, aby pamiętać o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu netykiety. Wpisy nie na temat, wulgarne, zawierające słowa obraźliwe lub wycieczki osobiste wobec autorów będą usuwane.

Zwracamy uwagę również na to, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów.

Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama