Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

notoryczne próby zabójstwa na dwupasmówce 2023/07/21 13:50 #37083

  • nówka
  • nówka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam ,chciałbym poruszyć temat przejścia dla pieszych na dwupasmówce, nie ma dnia żeby niemieccy kierowcy nie zastosowywali się do przepisów ruchu drogowego na dwupasmówkach, mianowicie- czekając jako pieszy przed pasami na dogodny moment przejścia przez pasy, będąc puszczanym przez kierowcę jadącego  na pierwszym pasie od przejścia, nagminnie ,wręcz za każdym razem razem, kierowca jadący drugim pasem  w 90 % przypadków jest to  niemiec, nie zadaje sobie trudu zahamowania i z pełną prędkością przelatuje rozpędzony przed nosem pieszego, tak jak napisałem nie jest to pojedynczy przypadek a codzienność, dzisiejsze moje wyjście na zakupy właśnie dostarczyło mi takiego przeżycia, jeśli ktoś jechał około godziny 13:25 od strony kościoła koło biedronki na ul. Wrocławskiej, wie o czym piszę .Uwrażliwiam na to szkopskie zachowanie moje dzieci, jak i sam biorę zawsze na przejściu na takie wybryki poprawkę ,ale jest to tylko kwestią czasu aż  dojdzie do tragedii, słubickiej drogówki ze świecą szukać na naszych ulicach, może zamiast kwiatków i serdecznych powitań na granicy, należałoby ustawić napis po niemiecku, że w Polsce pieszy ma pierwszeństwo będąc na pasach w trakcie ich przechodzenia, STOP niemieckim piratom drogowym. Pozdrawiam i proszę rodziców o poruszenie tego tematu z dziećmi i zachowanie ostrożności na przejściach dla pieszych, ponieważ mimo iż dzieci lub dorośli ,ogólnie piesi stosujący się do przepisów, mogą stracić życie przez takich jełopów, ignorantów, pędzących po promocję do biedronki czy tańsze paliwo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

notoryczne próby zabójstwa na dwupasmówce 2023/07/21 19:31 #37084

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Co ty za głupoty wypisujesz ?? Niemiec ma już w genach, że przed przejsciem dla pieszych musi sie zatrzymać, natomiast polscy kierowcy dopiero się tego uczą 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

notoryczne próby zabójstwa na dwupasmówce 2023/07/22 09:35 #37085

  • nówka
  • nówka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 2
Nie głupoty, a codzienna rzeczywistość na słubickich drogach, natomiast twoja wypowiedź, delikatnie mówiąc, bardzo głupkowata. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

notoryczne próby zabójstwa na dwupasmówce 2023/07/22 09:46 #37086

  • homosapienssapiens
  • homosapienssapiens Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Rob, taka jest prawda. Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu miałam taką samą sytuację na dwupasmówce przy parku z fontanną. Samochód z polskimi tablicami ładnie się zatrzymał przed przejściem dla pieszych, natomiast gdy już byłam na pasach, to drugim pasem nadjechał pirat na niemieckich tablicach i jeszcze trąbił, żeby mu ustąpić miejsca. I tak jest nie od dziś, o czym mieszkańcy Słubic doskonale wiedzą. Nie twierdzę, że za kierownicą siedział Niemiec, ale takie sytuacje występują przeważnie z samochodami zarejestrowanymi w Niemczech. Stąd Nówka stwierdził, że jest to Niemiec. Nikt przecież nie będzie sprawdzał, jakiej narodowości jest kierowca, kiedy na pierwszy rzut oka widać, że samochód jest zarejestrowany w Niemczech.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1