Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/12/10 19:28 #14974

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
STOMATOLOGIA SLUBICE! wydaje mi sie ze to foru nie zostalo stworzone do reklamowania swoich uslug.za reklame sie palci.tu klijenci polecaja sobie nawzajem dobrego dentyste. koniec kropka. ja polecam osobiscie Pania Moszczuk.pieknie mi jedynke zrobila.i to poprawiala po patraczu, zab mi sie wydawal nie do uratowania.terminy ma odlegle a to dlatego ze ma duzo pacjentow, a to o czyms swiadczy.ja czekalam 3 miesiace.zaplacilam 200 zl ale warto bylo. na zebach sie nie oszczedza moim zdaniem.ja kieroje sie w tym momencie efektem , przy wyborze dentysty nie patrze na ceny. oczywiscie chodzi o leczenie zeba.co innego wyrwanie.a po drugie komentarze ze jest dentysta mily czy nie mily, fajny bo do mnie zadzwonil, to do mie nie przemawiaja. niech on se bedzie niemily, brzydki, itd..... wazne aby zabki mi zrobil super!nawet za ciezka kase.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/12/11 09:47 #14978

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jeżeli był Pan świadkiem takiej sytuacji to bardzo przepraszam. Nie powinno być takich sytuacji, ale nie ma ludzi doskonałych a ja jestem człowiekiem dosyć impulsywnym. Staram się poprawić.

Zapraszamy serdecznie,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/12/11 09:52 #14979

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3

grabka napisał: STOMATOLOGIA SLUBICE! wydaje mi sie ze to foru nie zostalo stworzone do reklamowania swoich uslug.za reklame sie palci.tu klijenci polecaja sobie nawzajem dobrego dentyste. koniec kropka.


Nie staram się reklamować a jedynie odpowiadać na zastrzeżenia, wyjaśniać i służyć pomocą. Np jaka jest różnica pomiędzy wypełnieniem ciepłą gutaperką a np. endometazonem. Albo jaka jest różnica pomiędzy cyrkonem markowym a nie markowym (ostatnio w Niemczech była afera). Forum jest dla wszystkich, którzy chcą przedstawić swoją opinię, bądź mają coś do powiedzenia, bądź tylko coś chcą powiedzieć. Nie kryję się za nikiem, widać kim jestem, przedstawiam się z imienia i nazwiska, nie jestem anonimowy.

Zapraszamy serdecznie,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2013/01/25 14:42 #15382

  • ankaaaa
  • ankaaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie polecam doktora Czesława Anusewicza- nie idzcie do niego pod zadnym pozorem...! Bylam u niego na leczeniu dwoch zebow. Na poczatku bylam zadowolona- nawet niewysokie ceny, do sprawy podchodzil NIBY fachowo. Niestety, w przypadkach obu zebow skonczylo sie leczeniem kanalowym u innych dentystow... Przy pierwszy zebie uznal, ze mozna go uratowac, powiedzial, ze wlozy mi w niego lekarstwo, poczekamy pare tygodni i jesli nie bedzie bolal to po prostu go zaplombuje. Nic mnie nie bolalo przez 6 tygodni(taki okres wyznaczyl pan Anusewicz) wiec w przeswiadczeniu, ze wszystko jestt ok i bede miala zakladana plombe, poszlam do swojej dentystyki w swoim rodzinnym miescie i okazalo sie, ze mam pusty kanal, zero miazgi i konieczne jest wypelnianie kanalu i odbudowa zeba. W przypadku drugiego zeba pan Czeslaw uznal, ze to malutki, bezproblemowy ubytek wiec skonczylo sie tylko plomba. Niestety, miesiac pozniej tego tez zeba z bolu nie moglam nawet dotknac i dostalam zapalenia wezlow chlonnych(na skutek zapalenia miazgi). Okazalo sie, ze tez nadaje sie juz tylko i wylacznie do leczenia kanalowego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2023/11/08 07:39 #37122

  • renata.k
  • renata.k Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Odświeżę nieco ten wątek. Jeden z użytkowników opisywał swoje zadowolenie po wszczepieniu implantów w klinice stomatologicznej. Ja podzielam ten entuzjazm. Miałam robione takie wszczepy w ramach usług implanty szczecin , w klinice szczecińskiej :D to było już dawno temu, ale do tej pory zupełnie nic się z nimi nie dzieje, funkcjonują jak moje naturalne zęby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2023/11/08 13:00 #37123

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

Gość  napisał:
Jaja sobie robisz? Ta kobieta "leczy" zęby w Słubicach, bo w Niemczech, gdzie mieszka, chyba już nikt do niej nie chodzi. Robiła mi dwa zęby dwa lata temu. Miała robić jednego, ale stwierdziła, że drugiego też trzeba. Zgodziłem się. Po pół roku jeden ząb pękł na trzy części, co skończyło się . stanem zapalnym , bólem i w efekcie wyrwan

Gościu, to ty sobie jakieś jaja robisz. Dr Walichewicz jest jednym  z najlepszych stomatologów. Ja u niej wyleczyłem wszystkie zęby ponad  25 lat temu i wszystkie plomby nadal sie trzymają jak nowe. Chodzę jedynie  regularnie na skalingi.  Polecam panią Walichiewicz z 1 maja w Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob. Powód: poprawka

STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2023/11/28 09:04 #37139

  • renata.k
  • renata.k Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiem na ile to będzie dla Was pomocne, ale ja ze swojej strony mogę polecić klinikę stomatologiczną Stankowscy-Białach w Poznaniu, korzystałam u nich z usługi  implanty Poznań . Z kolei znajoma z okolic Szczecina jest bardzo zadowolona z leczenia zębów w  klinice Sanadent Szczecin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2023/12/26 12:47 #37147

  • jawamdame
  • jawamdame Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, to może ja opiszę swoje doświadczenie ze stomatologią w Słubicach, przez lata korzystałem z usług jednego dentysty, zdarzyła mi się taka sytuacja: pękł mi ząb więc czym prędzej udałem się do niego prosto z ulicy. Oczywiście nie zostałem odprawiony z kwitkiem, mimo dużej ilości klientów znalazł dla mnie czas i założył mi opatrunek umawiając kolejną wizytę za dwa tygodnie (ponieważ właśnie rozpoczynał urlop).
Pech chciał że opatrunek po czterech dniach wypadł. Postanowiłem iść do kogoś kto mi go ponownie założy, no i się zaczęło. Wizyta u dentysty który podobno był bardzo dobry: opatrunek został założony, dowiedziałem się że połowa moich zębów nadaje się do leczenia a jeden się rusza i jest do usunięcia! Nie wiedziałem co mam powiedzieć, ząb się nie ruszał a ja dbając o zęby i chodząc co 6 miesięcy na kontrole wiedziałem że z moimi zębami jest wszystko ok.... Pomyślałem sobie że może mój dentysta nie jest za dobry i na wszelki wypadek zweryfikuję to w innym gabinecie.... Trafiłem do kolejnego słubickiego renomowanego stomatologa: znów połowa zębów do leczenia, jeden do usunięcia i zastąpienia implantem ale! Żaden z zębów nie pokrywał się z diagnozą od poprzednika  
Po dwóch tygodniach wróciłem do swojego dentysty.... opowiedziałem o wszystkim na co on tylko się zaśmiał......

Dlatego bardzo ale to bardzo szukam prawdziwego stomatologa! Nie szukam kogoś kto z chęci zarobku będzie leczył i wyrywał mi zdrowe zęby!

PS to było jakieś 15 lat temu zęby które miałem usunąć mam do dziś i nie ma z nimi problemu są zdrowe!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jawamdame.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3